כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות אינדיחדשות הסצנה
כולל וידאו

סערה בסצנת האינדי – רדיו הקצה עובר דירה

כמעט עשור אחרי הקמתה עוברת תחנת הרדיו העצמאית "הקצה" לבית חדש במתחם בית האוזן השלישית, כל הפרטים.

כמה גלגולים עובר המושג הוותיק בסצנת המוזיקה העצמאית – "הקצה", מה שהחל כתכנית רדיו אותה ניהלו נדב רביד ואייל "קוואמי" פרידמן  בתחנת הרדיו הצבאית החל משנת 1999, עבר מטמורפוזה באפריל 2012 והפך לתחנת רדיו עצמאית באותו שם אשר התיישבה במתחם מכללת BPM. נדב ואייל המשיכו לנהל את התחנה ולצידם שורה מכובדת של שדרנים. ביניהם יואב קוטנר, לאון פלדמן, עפרי גופר, אמיר אגוזי, יוני שרוני ועוד רבים וטובים.

מדובר בתחנת רדיו אינטרנטית עצמאית של אוהבי מוזיקה למען אוהבי מוזיקה. התחנה שידרה  7 ימים בשבוע, 24/7. היום, תשע שנים לאחר מכן, מודיעה התחנה כי היא עוזבת את בניין המכללה על כל הטוב שהעניקה לה ולשדרניה והיא עוברת דירה למשכן חדש, אל בית האוזן השלישית.

לפני זמן קצר פורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של "הקצה" הודעה בנושא

אנחנו מצטרפים לברכות ומאחלים הצלחה בדרך החדשה, נזכרים בערגה ברגעים הראשונים, כך הכל החל.

הבלוג מבקר בתחנה
הבלוג מבקר בתחנה

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: