כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

טיפקס עם נוי פדלון – מה יש לך ?

שיתוף פעולה חייכני ועולץ של חברי להקת טיפס והזמרת נוי פדלון - "מה יש לך?", צפו

להקת טיפקס והזמרת היוצרת נוי פדלון משיקים היום שיר חדש – "מה יש לך?", אשר נכתב והולחן בידי נוי עצמה עם טקסט ראפ שהביא קובי אוז, בהפקה מוזיקלית של  רון בקאל ושאולי יצחק.

הכל החל לפני כמה חודשים כאשר נוי פדלון פנתה לקובי אוז ושלחה לו את השיר "מה יש לך?". קובי התלהב מהשיר, הרגיש שהוא מאוד "טיפקסי" ומיד נענה בחיוב להצעה לשתף פעולה.. התוצאה הכייפית שלהם כאן לפניכם..

כך קובי אוז על החיבור הטרי – "כפרה על המוכשרת הזאת. בשבילי נוי מייצגת דור רענן של פופ איכותי לפנים!"

ואילו נוי פדלון מספרת – "לא יודעת איך להסביר לכם את ההרגשה כשיש לידך אנשים כאלו. בשבילכם זו להקת טיפקס, בשבילי הם סופר סטארס ברמות. כל חייהם עברו כל כך הרבה במות, קהל, להיטי ענק, אולפנים, כמה ניסיון ואני הכרתי אותם בתור ילדה חולמת, שרה את השירים ואומרת "וואו. הלוואי ש..". פתאום נוי החולמת הפכה מבצעת, כל השיעורים בבית הספר שהראש שלי לא היה שם, כל אסיפות ההורים ששמעתי על הפוטנציאל הלא ממומש, אף אחד לא ידע להגיד לי שיש דבר כזה שנקרא הגשמה עצמית. מזל שפשוט היה חזק ממני. הקול לא הפסיק לשיר והעיפרון לא חדל לכתוב. האצבעות נמשכו לפסנתר ולגיטרה וניגנו כל הזמן. בגיל 27 זכיתי לכתוב דואט שאני כל כך גאה בו ולעמוד לצד הכישרונות האלו ביחד איתם".  

על הקליפ אחראי הבמאי עומר אלוני.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d