כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות
כולל וידאו

נינט טייב חותמת סבב הופעות

רגע לפני הלידה הצפויה חתמה אמש נינט טייב את סבב ההופעות האחרון לשנת 2021, היינו שם.

זו הייתה למעשה טרילוגיה, שלוש הופעות מלאות של הזמרת והיוצרת נינט טייב המלווה בהרכב חשמלי הגיעו אמש לסיומן. את המופע הראשון שנערך במועדון זאפה בחיפה ואת המופע שנערך אחריו בפארק הירקון דאגו ידידנו לסקר בצבע ובקול. גם את האירוח שלה ערב קודם בנשף של אביב גפן דאגנו להביא בפניכם.

נינט בחודשי הריון מתקדמים הצהירה בסוף הערב כי היה זה המופע האחרון לקראת הכנות ללידה הממשמשת ובאה במזל טוב. למרות ההיריון המתקדם דבר לא עצר בעדה להגיש לקהל שמילא את מועדון בארבי עד אפס מקום (סולד אאוט) במעריצים וגם מעריצות מהמכורים אליה, שעה ועשרים של להיטים מגוונים.

נינט, אנרגיות מחשמלות. צילום יובל אראל

נינט, אנרגיות מחשמלות. צילום יובל אראל

נינט והקהל הם כמו החלילן מהמלין באשר אל אנשים הפכו למקהלת הליווי של המרת במהלך המופע. אחד הרגעים היותר מרגשים בערב היה כאשר חייל צעיר בשם תום, מעריץ של הזמרת עוד מילדותו, עלה לבימה ושר יחד איתה את השיר "חבלים" מאלבומה "כל החיות ידעו" שיצא בשנת 2013. התגשמות חלום אמיתי שבסופו אפשר לומר כי קיבל ממנה כוכב כחול…

נינט, אורח מהקהל. צילום יובל אראל

נינט, אורח מהקהל. צילום יובל אראל

את המופע חתמה נינט בשירה אקוסטית מלווה בבן זוגה יוסי מזרחי עם השיר הללויה של לאונרד כהן. היה כיף. נתראה אחרי הלידה, מזל טוב והצלחה.
לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d