קליפים חדשים

ליאל – צא לי מהנוף

הזמרת היוצרת ליאל משיקה שיר חדש - צא לי מהנוף, האזינו

אחרי הצלחת השיר הראשון – "תרשום", של הזמרת והיוצרת ליאל בהפקתו המוזיקלית של רועי אבני. היא השיקה הבוקר את השיר הבא – "צא לי מהנוף" שאף אותו היא כתבה וגם הלחינה יחד עם דניאל נורני בהפקתו המוזיקלית של רועי אבני. בשיר החדש ממשיכה ליאל לאתגר את המאזין עם טקסט חכם ושנון כאשר לנגד עיניה עומד הרצון לשחרר את עצמה מכבלי מערכת יחסים שלא צלחה, המאבק בין הרגש לשכל.

כך ליאל עם יציאת השיר – "…מכירים את זה שאתם מוכנים לשחרר אנשים שלא מדוייקים לכם אבל הם פשוט לא יוצאים לכם מהנוף? לפעמים האנשים הכי קרובים אלינו, הם לא האנשים הנכונים עבורנו ולשחרר אותם זה לא פשוט ואפילו כואב, במיוחד כשהם כל הזמן בנוף. השיר נכתב מתוך הניסיון שלי לשחרר מהלב מערכת יחסים שלא עבדה, אז כתבתי לעצמי שיר קליל וכיפי שיגרום לי לחייך תוך כדי הדמעות כי גם אני שוכחת לפעמים להקליל, להנות! אז אם צא לי מהנוף גרם לכם לרקוד לרגע כמו טיפשים באוטו, שתפו איתי שאני אחייך ביחד איתכם".

על הקליפ אחראים הבמאי עומר אלוניוהצלם עומר וויס.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: