חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

הופעת הפיקסיז נדחתה לשנת 2022

המופע שהיה מתוכנן להתקיים בתאריך 13 ביולי נדחה פעם נוספת ל-11 ביולי 2022, כל הפרטים.

לפני זמן קצר נשלחה מטעם משרד הכרטיסים איוונטים הודעה אל רוכשי הכרטיסים להופעתה המתוכננת של להקת הפיקסיז כי המופע נדחה לתאריך 11 ביולי 2022, דחייה של שנה שלמה.

זו לשון ההודעה 

הלהקה האהובה מודיעה על תאריכים חדשים לסיבוב ההופעות באירופה. המופע בתל אביב יתקיים ב- 11.7.22. בעקבות מגפת הקורונה והמצב הנוכחי של איסור התקהלויות ברחבי העולם ומגבלות בנסיעות בינלאומיות, להקת פיקסיז מודיעה היום על תאריך חדש בישראל בקיץ 2022,  במקום התאריך המקורי בחודש יולי השנה(13.7.21) כל תאריכי ההופעות המקוריות שנקבעו באירופה לסיבוב העולמי של הלהקה נדחו במקור לקיץ 2021, וכעת הופעות ביבשת נקבעות מחדש לקיץ 2022.

כלל הכרטיסים שנקנו להופעה המקורית (2020 או 2021) כוחם יפה למופע למועד החדש, 11.7.2022 – באותם תנאים ובאותו אזור. בהמשך לתובענה ייצוגית שהוגשה בגין הקורונה , הוגשה לאישור בית המשפט הסדר פשרה. במסגרת הסדר הפשרה לקוחות אשר אינם מעוניינים לשמור את כרטיסיהם יכולים לבחור אחת מתוך שלוש האפשרויות הבאות:

1. להשתמש בכרטיס שהונפק עבור המופע במועד המקורי, לצורך שימוש במועד המופע הנדחה, באותם התנאים ובאותו אזור הישיבה של הכרטיס המקורי. רק במקרה של שינויים במיקום המופע לקוחות אשר יבחרו באפשרות זו, יקבלו את הקדימות לבחור את המיקום המועדף עליהם, ותינתן להם האופציה לשדרג את מיקומם (בתוספת תשלום על ההפרש).

2. לקבל במקום הכרטיס המקורי שובר ששוויו 110% מהמחיר הנקוב של הכרטיס (ללא דמי טיפול ועלויות משלוח) למימוש באחד ממופעיו האחרים של מפיק המופע. השובר יהיה בתוקף לתקופה של 24 חודשים ממועד הנפקתו. אם בחרתם באפשרות הזו, אבל לא מימשתם בפועל את השובר בתוך 24 חודשים ממועד הנפקתו, תהיו זכאים להחזר כספי של המחיר הנקוב של הכרטיס המקורי שרכשתם.

3. לקבל החזר כספי בשיעור של 75% מהמחיר הנקוב של הכרטיס המקורי. ההחזר יבוצע לאחר אישור הסדר הפשרה על ידי בית המשפט (אם ולכשיאושר).

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: