כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

מאור תיתון וענבר זיגדון – תסתכל עליי

דואט של מאור תיתון וענבר זיגדון - תסתכל עלי, האזינו

אחרי שהשיק את השיר "שורף שעות" לפני תשעה חודשים. מגיש הזמר והיוצר מאור תיתון את השיר "תסתכל עלי" שהוא כתב והלחין בהפקתם המוזיקלית של משה בן אברהם ואופק יקותיאל. מאור נמצא בשטח כבר קרוב לעשור, הוא נחשף בשנת 2012 בעקבות השתתפותו בעונה הראשונה של The voice והגיע לשלבים המתקדמים. מאז, עבר דרך ארוכה במהלכה כתב עבור זמרים אחרים ושיתף פעולה עם אמנים וזמרים רבים מוכרים ופופולאריים מקשת סגנונות מגוונת בעולם הזמר הישראלי.  ביניהם – עומר אדם, עדן בן זקן, אהוד בנאי, משה פרץ, שלומי שבת, קובי אפללו, מירי מסיקה, הראל סקעת, בניה ברבי, פאר טסי ועוד.

בשיר החדש "תסתכל עליי", משתף מאור פעולה עם הזמרת היוצרת ענבר זיגדון, אותה פגשנו לפני ארבע שנים, לכדי דואט בשיר שהנו בלדה טעות רגשות.

כך מאור תיתון עם השקת השיר החדש – "את ״תסתכל עליי״ כתבתי בשנה המוזרה ביותר שידענו.. פתאום מצאתי הרבה זמן לעצמי בין כל הטירוף שעברתי לפני הקורונה ,שמתי לב שלא הורדתי את הרגל מהגז אפילו לא לרגע. בתקופה הכי קשה בחיי, בחרתי להסתכל על הטוב וקלטתי שיש לי זמן לכתוב, זמן לנוח, לעצור, לחשוב, להרגיש את הרוח. הרגשתי שזה דואט, וחיפשתי את הכתובת הנכונה לשיר הזה. בטיימינג המושלם פנתה אליי ענבר זיגדון במטרה לשיתוף פעולה החיבור היה מטורף ומיידי. הבנתי שהיא השותפה  הנכונה לשיר הזה…"

כך ענבר זגדון על השיר המשותף – "טיימינג זה הכל בחיים. תשמעו אני באמת גרועה בדחיית סיפוקים. הפסיכולוגית שלי הכי אוהבת להגיד לי תסמכי על הדרך. הכל יבוא בזמנו. ככה הדואט הזה קרה. זו הוכחה אולי. בזמן הכי מדויק במקריות הכי גדולה, זה בא. בנתיים זה זמן טוב קצת לנוח…"

על הקליפ אחראי אלדד שילה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d