קליפים חדשים

אסף כהן – מי אתה

שיר הבכורה של אסף כהן העוסק בשגרה בחינוך וטיפול באמצעות מוזיקה, האזינו

המוזיקאי והיוצר אסף כהן משיק את השיר "מי אתה" שנכתב והולחן על ידו בהפקתו המוזיקלית של דודי לוי (נוער שוליים). השיר נכתב לפני כעשור והמתין במגירה זמן רב עד שהמפגש בין אסף לדודי הוביל לשליפתו ובחינתו, אסף כהן עוסק בחיי היום יום בתחום החינוך המיוחד עם נוער ושילוב של השימוש במוזיקה לצרכי תראפיה והתמודדות נפשית.

במילות השיר מבקש אסף כהן לתאר מעין מאבק בין הרצון לפרוח ולצמוח לבין התחושה הכובלת. תולדה של חינוך מוקדם או פחד כמהי כלשהוא הנסתר, סוג של מסע אל נבכי הנשמה. השיר הושלם לפני כשנה לערך אך רק עתה החליט אסף כהן לשחררו להאזנה וצפייה.

כך אסף עם השקת השיר – "חברים יקרים, שמח לשתף אתכם בסינגל הבכורה שלי ״מי אתה״. השיר יוצא לתקשורת היום וזו בשורה משמחת מאוד עבורי. אם אהבתם והתחברתם, אשמח שתשתפו, זה יעזור לי להפיץ את הבשורה 🙂"

על הקליפ אחראי עומרי רוביסה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: