חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

אפרת גוש חושפת – התמכרתי לאלכוהול

בפוסט חושפני ואמיץ הודיעה הבוקר הזמרת והיוצרת אפרת גוש על ההתמודדות האישית שלה עם ההתמכרת לאלכוהול וההיעלמות מהבמות, כל הפרטים.

השחקנית והזמרת אפרת גוש ומי שעמדה מאחורי מספר הצלחות מוזיקליות ביניהן פרויקט מטרופולין של המוזיקאי עופר מאירי, די נעלמה לאחרונה מעל הבמות והסצנה המוזיקלית. הפעם האחרונה בה פגשתי את אפרת היה במסגרת פרויקט מוזיקלי של המפיק והמנהל האמנותי חיים שמש באולפני Djerba כאשר הופיעה בפני קהל מצומצם וארחה לצידה את יסמין לסרלוט.

הבוקר פרסמה אפרת גוש פוסט חושפני ודי מצמרר בעמודה הרשמי בפייסבוק ממנו עולה כי היא מנהלת בימים אלו מאבק לצאת מהתמכרות לאלכוהול. כך כתבה אפרת – "רבים שואלים אותי לאן "נעלמתי". התשובה הפשוטה היא שנאלצתי לקחת הפסקה מהעשייה הבימתית, ולטפל בעצמי, למעני ולמען משפחתי. בשלוש השנים האחרונות אני מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול, ועושה כל מה שרק אפשר על מנת להחלים ולהבריא. התמכרות לאלכוהול היא מחלה כרונית, ככל מחלה כרונית אחרת, וההתמודדות איתה תלווה אותי תמיד. אני כותבת את הדברים הללו גם עבור מי מביניכם שסובל לא רק מהמחלה, אלא מהסטיגמות שמלוות אותה. עכשיו – כשאני מרגישה יותר חזקה – אני מוכנה גם להשתחרר מההסתרה והבושה. אני שמחה להגיד שאני חוזרת להופיע, גם לבד וגם עם "מטרופולין" ועובדת במקביל על עוד כמה וכמה דברים מעניינים. ובעיקר אני מחכה כבר לחזור ולהיפגש אתכם"

ואכן, אפרת גוש תיטול חלק בהופעות במסגרת פרויקט מטרופולין במהלך חודש יולי במועדון בארבי בתל אביב ותקיים עוד שורת הופעות סולו ברחבי הארץ.

  • 17.6 בית הראשונות, ביתן אהרון
  • 21.6 חצר השוק, כפר סבא
  • 26.6 אלמא, זכרון יעקב
  • 3.7 זאפה, הרצליה
  • 14.7 מטרופולין. בארבי, תל אביב
  • 15.7 מטרופולין. בארבי, תל אביב
  • 19.7 חצר השוק, פרדס חנה
  • 27.7 ספרייה, קרית אונו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: