קליפים חדשים

עילי בוטנר עם שמעון בוסקילה – בחלומות שלי יש ים

שיתוף פעולה בין עילי בוטנר ושמעון בוסקילה בשיר חדש - "בחלומות שלי יש ים", האזינו

עילי בוטנר ושמעון בוסקילה משתפים פעולה בשיר חדש – "בחלומות שלי יש ים" את המילים כתב עילי בוטנר ואילו הלחן נוצר במשותף בידי שניהם בהפקתו המוזיקלית של פטריק סבג. השיר עוסק בגעגועים, לפי שמעון מדובר בגעגועים לאמו, לה כבר הקדיש שיר  – "מאמא דיאלי". מצידו של עילי השיר מתחבר בקו ישיר לזכרונות ילדותו עם אמו. תכלס, אין כמו אמא. בשיר החדש רוקם עילי, יחד עם שמעון, טקסט קולח עם מלודיה זורמת וקליטה, יש להם את הקוד הגנטי ליצור להיטים בטוחים.

כך עילי בוטנר עם יציאת השיר המשותף הבוקר – "בסוף היום, אני תמיד נשאר אותו הילד, שהיה מנגן לאמא שלו שירי ארץ ישראל על המיטה בחדר בקיבוץ, כדי לשמח אותה. גם אם כבר חלף הרבה זמן מאז, זה תמיד יישאר המקום שממנו נכתבו הרבה שירים שלי לאורך השנים. כשפגשתי את שמעון בוסקילה הוא סיפר לי שמאז שאימו נפטרה, כשהיה רק בן תשע, הוא מרגיש שהיא נמצאת איתו כל הזמן. מהרגע שהוא קם בבוקר ועד הרגע שהוא הולך לישון ובעיקר בחלומות… בחלומות האלה יש ים וגעגועים, ושמחה ועצב, וזכרונות, ומנגינות. בחלומות האלה שמעון ואני נפגשים ומתחברים."

על הקליפ אחראי ירין אהרונוף.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: