חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מופעי מוזיקה בצל ההפצצה

למרות שרוב המופעים אמש התבטלו רגע לפני ההפצצה הגדולה, היו כמה שהתקיימו, צפו

אמש במרכז ענב בתל אביב התקיים המופע המשותף של אדם כהן, רון רוזנפלד ומייקל הרפז, על אף שבחוץ נשמעו אזעקות וסוללות כיפת הברזל יירטו עשרות טילים ששוגרו מרצועת עזה, במרכז ענב המוגדר כמרחב מוגן החיים המשיכו כמסלולם, תומר מנהל המרכז עלה בפני הקהל והסביר כי המופע יתקיים. איש יחסי הציבור של המרכז עודד מזרחי תיעד בלייב את הרגעים מהמופע.

גם במועדון זאפה בהרצליה, שם היה אמור להתקיים אמש המופע של הזמר שולי רנד, נשמעו צלילי שירה ונגינה, אמנם לא מהאולם עצמו אלא מהמתחם המוגן של הקומפלקס בחניון התת קרקעי, כך תועדו בידי אסף מור סמנכ"ל מקבוצת זאפה הרגעים בהם שולי רנד ערך שירה בציבור עם הקהל האמיץ.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: