חדשות הסצנהחדשות מקומיות

בשל המצב נדחות הופעות סוף השבוע

שלל ביטולי הופעות ודחייתן לתאריכים חדשים בעקבות מצב החירום, כל הפרטים

בשל מצב החירום ההופעות שנקבעו להיערך בסוף השבוע בוטלו ומארגניהן יעדכנו על תאריכים חדשים לרוכשי הכרטיסים,

המופע של אלון עדר שהיה אמור להיערך הערב במועדון בארבי נדחה, כך הודיעו היום באתר המועדון – "קהל יקר לאור המצב וההנחיות(התקהלות עד 100 איש במקומות סגורים) צוות בארבי וההפקה דוחים את המופע הערב של אלון עדר לתאריך חליפי שישלח לקונים בהודעה מסודרת בהמשך! לגבי פעילות המועדון בהמשך השבוע נא להמתין בסבלנות !!!! צריכים להתגבש ולמצוא תאריכים חלופיים! מבקשים מכם לא להתקשר למשרדים ולהציף אותנו בהיסטריה, גם אנחנו חיים במדינה הזו וחווים את המצב הביטחוני העגום שנקלענו אליו! לא ברחנו לשום מקום בתקופת הקורונה בטוח שזה לא יקרה בימים אלו! בארבי לא תסכן את ציבור לקוחותיה! צריכים זמן להתגבש ונעדכן אתכם על כל מופע ומופע בהודעה מסודרת ! לא יעלה על הדעת שבימים שהמדינה בוערת נמשיך את הפעילות כאילו אנחנו לא חלק מהעם. מאחלים לכם ולנו שנדע ימים טובים יותר, בטוחים ונמשיך לשמוח ללא עננה המרחפת מעל ראשנו. תודה על ההבנה צוות הבארבי"

המופע של דודו טסה שהיה אמור להתקיים מחר במועדון בארבי בוטל ורוכשי הכרטיסים יעודכנו בהמשך על תאריכים חלופיים, בהודעתו מסר דודו טסה כי הוא וצוותו משתתפים בצער משפחות ההרוגים, מאחלים החלמה מהירה לפצועים.

גם המופע של אלדד ציטרין אשר היה אמור להתקיים ביום חמישי במועדון צוותא בתל אביב נדחה, הודעה על התאריך החדש תועבר לרוכשי הכרטיסים.

המופע של גיא מזיג שנקבע ליום חמישי בזאפה אמפי שוני נדחה, התאריך החדש 23 ביוני, כוחם של הכרטיסים יפה למועד החדש.

המופע של פול טראנק שנקבע ליום שישי בערב במועדון בארבי נדחה אף הוא, הודעה על תאריך חדש תישלח לרוכשי הכרטיסים.

גם בקבוצת זאפה יצאה הודעה כי חלקם של המופעים הקרובים נדחה והודעות נשלחו לרוכשי הכרטיסים, מדובר בהופעות המתוכננות הערב של היהודים בזאפה אמפי שוני, הופעה של חיים משה במועדון זאפה בחיפה, הופעה של ירמי קפלן במועדון גריי ביהוד, בהופעתה של שפיטה במועדון זאפה בהרצליה. בהופעות המתוכננות למחר של חיים משה במועדון זאפה בירושלים, בהופעתה של גלי עטרי במועדון גריי ביהוד, בהופעתו של נתן גושן במיני ישראל, בהופעתו של אהוד בנאי בגבעת ברנר, בהופעה של עילי בוטנר וילדי החוץ בזאפה אמפי לייב ראשל"צ. בהופעות של שלומי סרנגה ויוני רכטר בסוף השבוע במועדון זאפה בהרצליה, בהופעה של נורית גלרון בזאפה אמפי שוני, בהופעה של ג'ירפות במלון עלמא בזכרון יעקב. גם מופע המחווה של פינק פלויד והופעתו של נועם חורב במועדון זאפה בבאר שבע נדחו.

כל רוכשי הכרטיסים יקבלו הודעות במייל על התאריכים החלופיים.

לעומת זאת ממארגני פסטיבל חלב ודבש האמור להתחיל מחר במושב נהלל נמסר כי בשלב זה הפסטיבל יתקיים כמתוכנן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: