חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ביטולי הופעות נוספים בדרום הארץ

גם הופעותיהן של מארינה מקסימיליאן ויסמין מועלם התבטלו בעקבות מתקפות הטילים, ישי ריבו מבטל בשוני כל הפרטים, מתעדכן במהלך היום

אחרי הכרזת הדחיות אמש להופעתו של נתן גושן בבאר שבע גם המופע הצפוי של יסמין מועלם במועדון הפורום נדחית ולא תתקיים הערב.

הופעתה של מארינה מקסימיליאן שהייתה אמורה להתקיים הערב במתחם ההופעות החדש של קבוצת זאפה ביג פאשן אשדוד בדרך הרכבת בוטלה.

גם הופעתו המתוכננת של ישי ריבו הערב בזאפה אמפי שוני נדחית. מהפקת המופע נמסר – " בלב כבד החלטנו לדחות ולא לסכן את 1,500 רוכשי הכרטיסים באוויר הפתוח וללא איזור ממוגן. ליבנו עם תושבי הדרום, עם הפצועים ומשפחותיהם ועם חיילי צה"ל היקרים. ניפגש בימים שמחים יותר"

עקב המצב הביטחוני ההופעה שתוכננה מחר, 12.5, לחנן בן ארי באמפי באר שבע תדחה ל-20.5, יום חמישי. הכרטיסים כולם תקפים למועד החדש.

דקות ספורות לפני המופע של רותם כהן באודיטוריום חיפה החליט הזמר והיוצר לבטל את המופע – "לא הגיוני שנרקוד ונשמח כאילו הכל ורוד כששכונות מתפוצצות ואנשים בטראומה, ילדים ומבוגרים. לא חושב שיש אדם שאין לו מישהו אחד לפחות שנמצא כרגע בממ״ד. אני לא יכול לחשוב על לחייך. אני מתנצל בפני הקהל שלי, ומאחל לעם שלנו רגעים של שקט, בריאות הגוף והנפש. אני בטוח ומאמין שמי שהיה בו טיפה של ספק להגיע או לא, מרגיש בטוח  יותר. תפקידי הוא לשמח ולצערי היום אני לא אוכל לקיים אותו. בבקשה ה׳ שמור לנו על העם שלנו״

במועדון בארבי בתל אביב הייתה אמורה להיערך הופעתו של שי צברי עם אורח בהפתעה, לאחר האזעקה הודיע מנהל המועדון כי הקהל מתבקש להמתין להפוגה, המופע ידחה לתאריך חדש וכולם יקבלו עדכון. כך שי צברי – "ניסינו לגרש את החושך עם מעט מהאור, אבל אנחנו נזרח ממש בקרוב שוב. מעדכנים שלצערנו ההופעה בבארבי לא תתקיים הערב. נפרסם תאריך חדש בקרוב. שימרו על עצמכם! חיבוק לכולם! ❤️"

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: