קליפים חדשים

נרקיס – הולכת איתך

הזמרת נרקיס בשיר אהבה חדש, מי הוא האהוב, צלם אדם או אלוהי ישראל? האזינו

אחרי שכבשה את מקומה בפס הקול הישראלי כזמרת יוצרת עם שירים מיוחדים וגוון קול ייחודי השובה לבבות ומרגש את המאזינים, אחרי שהשיקה השנה שיר מדהים ברגישותו המבקש לחתום את אחד הפרקים הכי קשים בהיסטוריה של מדינת ועם ישראל במאה האחרונה תוך התבססות על שירתו של רבי שלום שבזי,  אחרי הגעה לקונצנזוס הישראלי כזמרת מבית מסורתי הפוגעת בליבות כלל העם וחשיפה מדהימה בהופעה מרגשת בטקס השאת המשואות 2021, משיקה הבוקר הזמרת נרקיס שיר אהבה מרגש וישיר המעלה באופן מיידי שאלות ותהיות לזהותו של האהוב? זוהי הסנונית הראשונה בדרך לאלבום שלישי.

האם שירתה של נרקיס מופנית לאהוב בשר ודם, האם זו תפילת  האשה המאמינה באל הרואה ושומע הכל? אלו שאלות העולות באופן מיידי עם ההאזנה לביצוע המרגש והסוחף. עם שורות ישירות וחד משמעיות שכאלו –

ליבי כמו ספר פתוח
תראה אותי
ליבי כמו ספר פתוח
תראה אותי

אולם נרקיס כפרפורמרית יודעת להסתיר מעינינו ואוזנינו את התשובה המלאה, מותירה את המסתורין ומסתפקת בהענקת אהבה למאזינים, כך נרקיס הבוקר עם השקת השיר – "השיר החדש הזה מסמל דרך חדשה בחיי דרך מרגשת ומאתגרת יצאתי מגבולות המוכר שלי, יצרתי מוזיקה בשיתוף עם אנשים אחרים ומוכשרים וביחד ייצרנו , במהלך השנה האחרונה , שירים שהראשון שבהם נחשף בפניכם כאן. הולכת אתך כאילו נתפר למידותיי, הגעתי לנקודה שבה מצאתי. מצאתי את עצמי בין כל החלקים שיש בי, מצאתי את דרכי במוזיקה הישראלית ודייקתי עם עצמי את המטרות והיעדים אליהם אני שואפת להגיע . מלאה בהודיה לאנשים שהולכים איתי. מודה לקהל המופלא שלי להשם שתמיד משגיח עלי ולדרך המרגשת שעוד צפויה לנו יחד. אוהבת אתכם, הולכת אתכם. נרקיס"

את מילות השיר החדש כתבה צליל קליפי הידועה בשזירת שירי אהבה אמיצים וקורעי לב שגם יצרה את הלחן, על ההפקה המוזיקלית ומקצב הדאנס המעודן המלווה ומוסיף מתח ואווירה אחראי ינון יהל, על הקליפ המלווה את השיר ביים עומר טובי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: