חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מצב החירום – הופעות שתוכננו להערב נדחות

התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד נאלצת לדחות שוב את הקונצרט "בין קודש לחול" בבאר שבע בשל המתיחות, גם מפגש מעריצים עם הזמר רותם כהן ביבנה בוטל

התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד נאלצת לדחות שוב את הקונצרט "בין קודש לחול" שאמור היה להתקיים הערב במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע. "כולנו תקווה שנחזור לימים שקטים יותר ונוכל להמשיך את סדרת הקונצרטים ברחבי הארץ כמתוכנן" – מוסר יעקב בן סימון – מנכ"ל התזמורת.

הקונצרט 'בין קודש לחול' עוסק בחיבור ובהקשרים שבין הפיוט, הקלאסיקות הישראליות, הצרפתיות והאנדלוסיות לצד יצירה מקורית. כמו כן יוצג גשר שבין הביצועים הקלאסיים והמוכרים לצד חידושים מסקרנים ומרעננים. במהלך הקונצרט אמורים להתארח הפייטן והאמן היוצר, ליאור אלמליח, המתמחה בשירת הפיוט, והזמר והפייטן הצעיר אוריאל שי.

רוכשי הכרטיסים וקהל המנויים מתבקשים לעקוב אחר העדכונים.

גם הזמר רותם כהן אשר היה אמור לקיים הערב מפגש מעריצים ביבנה הודיע כי האירוע מתבטל – " קהל יקר -משפחה אהובה שלי, אני יודע שחיכיתם למפגש הערב לפחות כמוני, למרות שאין סיכוי שאתם מתקרבים לגעגוע שאני חש… אומרים שאסור לדחות תאריכים חשובים ומבחינתי לראות אתכם כל כך קרוב זה הכי חשוב. אבל אני יותר דואג לביטחונכם, והוא החשוב מכל, ובכללי, שבאירוע בו המטרה להיפגש לחיבוק כזה גדול לא ירחף פחד מעל הראש שלנו כמו שאני מרגיש ביממה האחרונה. אני קורא הודעות ופוסטים שלכם על החשש לעזוב את המשפחה בבית, או החוסר אונים מהחוסר ידיעה. אם תסמכו עליי ונדחה את המפגש, אני מאמין שזה יהיה לטובת כולנו… לא בא לי שאפילו אחד או אחת מכם יפספסו את זה כי הם חוששים. חיבוק גדול לתושבי הדרום, אני איתכם, לבי איתכם, שמרו על ההורים שלכם על הילדים שלכם ועל עצמכם כמובן – באיזורים מוגנים. אוהב המון, רותם"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: