קליפים חדשים

ארקדי דוכין – תמיד זה מסתדר

והפעם ארקדי דוכין בתפקיד הזמר המבצע, את היצירה הוא הותיר לאחרים, צפו

את השיר החדש של הזמר היוצר והמוזיקאי ארקדי דוכין כתבה והלחינה צליל קליפי בעיבוד והפקה של גל ג׳ו כהן ואיל ישי. די נדיר שארקדי מהווה ווקאליסט לשיר שידיו לא חתמו על צליליו, הפעם זה קורה ובהצלחה גבוהה, על הכותבים והמעבדים היה באמת להיכנס לראש ולאווירה של ארקדי כבן אדם בכדי להתאים לו אותו.

כך ארקדי עם השקת השיר – "היה לי נורא נעים בתפקיד זמר מבצע, לנסות להגשים את רצונם, מקווה שהצלחתי. לאחר מכן, חוויה לא פחות כייפית היתה העבודה על הקליפ עם ואדים מכונה הנפלא שניצח על הכל , עם מיכאל כורש השחקן המופלא ותמיר רקושקין רקדן בחסד. הפכו אותי לאיש אופטימי לרגע ועל כך מודה לכולכם.״

על הקליפ אחראי ואדים מכונה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: