חדשות הסצנהחדשות מקומיות

בחזרה לארנות הגדולות – איתי לוי יחנוך את האמפי בבאר שבע

גם בבאר שבע מגמת המופעים תחת כיפת השמיים תופסת תאוצה, אמפי פארק באר שבע חוזר לפעילות והמופע הראשון יארח את איתי לוי, כל הפרטים.

כפי שראינו בשבועות האחרונים עם ירידת עקומת ההדבקות, העלייה בכמות המחוסנים והגעת האביב בואכה הקיץ, עולם המופעים תופס כל חלקה פנויה תחת כיפת השמיים כדי לשוב ולחבר את הקהל אל האמנים.

בסימן זה מכריזה עיריית באר שבע – "חוזרים לאמפי". לאחר יותר משנה בלי הופעות הכוכבים הגדולים של המוזיקה הישראלית מגיעים לבימת אמפי פארק באר שבע לסדרת הופעות רשימה ארוכה של אמנים. המופע הראשון יתקיים בתאריך 3 במאי בכיכובו של איתי לוי. בהמשך החודש, בתאריך 24 במאי ימשיך איתי לוי את סבב הארנות הקיצי שלו וינחת באמפי בקיסריה.

בהמשך יתקיימו באמפי פארק באר שבע הופעות של עידן עמדי, ישי ריבו, זהבה בן, נתן גושן, חנן בן ארי, עדן חסון. כל אחד מהאומנים יגיע מלווה בלהקתו  למופע עם מיטב הלהיטים.

מתחם האמפי פארק הותאם להנחיות משרד הבריאות וההופעות יתקיימו בכפוף לתו הירוק. פתיחת דלתות: 19:30 תחילת מופע: 21:00. לחצו לפרטים והזמנת כרטיסים: 8557*, מחיר כרטיס: 159 ₪

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: