חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

עצמאות – נרקיס, עברי וגאידה חגגו ברוב עם על המרקע

השלושה יחד עם ליאור נרקיס זכו בכבוד להופיע בטקס המשואות ופתיחת אירועי יום העצמאות ה – 73, כל הפרטים.

במהלך הטקס השנתי החותם מחד את יום הזיכרון לחללי מלחמות ישראל ומנגד פותח את חגיגות יום העצמאות ה- 73 שהתקיים על הר הרצל בירושלים הערב, הופיעו הזמרים נרקיס, עברי לידר, גאידה וליאור נרקיס, גם הזמרות אילנית ומרגול אשר נבחרו לייצג את הדור הוותיק בעולם המוזיקה הישראלית זכו לבצע מחרוזת שירים ישראלית.

אמנם במתחם הופיעו האמנים בפני קהל מאות מצומצם בשל מגבלות התו הירוק אך ברוב בתי ישראל הם זכו בצפיית שיא עת שהאירוע שודר בכל ערוצי הטלוויזיה בו זמנית.

אולם את הכבוד לייצג את כל עולם התרבות קיבל הזמר שלומי שבת שהשיא משואה בשם האמנים שהשנה החולפת הייתה הכי קשה ואכזרית עבורם. הנה כמה מהרגעים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: