חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

מופעי המוזיקה חוזרים לתיאטרון תמונע

לונא אבו נאסר ומשי קליינשטיין הן המוזיקאיות שהופעותיהן יפתחו את עונת 2021 בתמונע

אחרי שנה של הדממה מאונס גם בתיאטרון תמונע מתחילים לנגב את האבק מהשולחנות והבמה, לצד תיאטרון הפרינג' חוזרים גם אירועי המוזיקה באולם הבר.

המופע המוזיקלי הראשון יארח את הזמרת והיוצרת לונא אבו נאסר בתאריך 10 באפריל (מוצ"ש) מדובר במופע הטריו החדש שלה בו משתתפים לצידה של לונא נגן הקונטרה בס עדי גיגי והמתופף סתיו ליפיץ. עדיין ניתן להשיג כרטיסים כאן.

המופע הבא שיתארח בתמונע הוא של נועם קליינשטיין העושה דרכה לקראת אלבום בכורה, המופע יתקיים בתאריך 17 באפריל ולצידה של נועם המנגנת בפסנתר ינגנו עילי סהר בגיטרה, נעם אבידו בקלידים, גאיה אלבס בכינור, נועם בנעומרי בבס ועל התופים יובל גבעון. למופע זה אזלו כל הכרטיסים.

הופעות נוספות הצפויות בקרוב  – הראשון למוזיקה של ג'ניס ג'ופלין שיתקיים בתאריך 22 באפריל, כל הפרטים כאן. המופע הבא הוא של להקת Moonshine הרכב פולק פופ אינדי העושה דרכו לקראת אלבום בכורה, המופע יתקיים בתאריך 24 באפריל, כל הפרטים כאן.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: