חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

ההופעות חוזרות לפארק הירקון

מתחם יהושע, לשעבר מתחם האירועים פיאף, בפארק הירקון, יחזיר את הציבור להופעות הגדולות תחת כיפת השמיים, מופע פותח - יהודה פוליקר,כל הפרטים.

ברוח הזמן וההנחיות הממשלתיות, סצנת ההופעות מחפשת את כיפת השמיים כדי לקיים הופעות. בחודש מאי 2021 יפתח בפארק הירקון – גני יהושע מתחם יהושע (לשעבר מתחם האירועים הפרטי בליבו של גן טרופי עשיר בצמחיה ואגמון קטן –פיאף) כמתחם להופעות חיות עם קהל. על פי תנאי הרישוי של המקום הוא יכול לקלוט 1,200 צופים. מספר חברות הפקה כבר מתמודדות על שריון תאריכים להופעות במקום המהווה אלטרנטיבה מצויינת לאולמות המקורים. המופע הראשון שיערך בו הוא של יהודה פוליקר בתאריך 1 במאי. גם הראפר רביד פלוטניק סגר מופע בתאריך 21 במאי – כל הכרטיסים אזלו. בין האמנים הצפויים להופיע במתחם נמנים אמיר דדון, עידן חביב, נתן גושן, קרן פלס, אליעד, בניה ברבי, היהודים, ברי סחרוף, אברהם טל, עילי בוטנר ועוד, הכרזות על מופעים נוספים צפויות בהמשך.

 

כזכור בקיץ האחרון נפתח סמוך לימית 2,000 בחולון מתחם "פשא" תחת כיפת השמיים אשר לצד הופעות זמרים התמקד יותר במופעי סטנד אפ ובשבועות האחרונים החל בתהליך התנעה חוזר כדי לנצל את לילות הקיץ לקיומם של אירועי הופעות.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: