כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

מועדון האוזןבר חוזר לפעילות עם פסטיבל נשי חופשי

מופעי הרכבים נשיים יציינו את החזרה לשגרה במועדון אוזןבר בסוף השבוע, הכניסה חופשית, כל הפרטים.

אחרי שנה מועדון האוזןבר נפתח מחדש עם פסטיבל הופעות בכניסה חופשית לאורך כל סוף השבוע. בדיוק שנה עברה מאז מרץ 2020 אז נאלץ מועדון האוזןבר לבטל את כל הופעות האביב שלו ולשלוח את צוות המפיקים, התאורנים, הסאונדמנים והברמנים שלו לחל״ת. למודי ניסיון מיולי 2020, בזהירות רבה ואופטימיות זהירה יחגוג האוזןבר חזרה לפעילות בסוף השבוע הקרוב – יחד עם מערכת הגברה משופרת, קצת צבע ומתיחת פנים.

מה בתוכנית?

ביום שישי 19.3 החל מ-10:00 בבוקר יתקיים "יריד יד2 "+ מוזיקה ומעורבות קהילתית, מתחילים עם יריד שתוכנן במקור לאביב 2020. בגדים, דיסקים מוזיקה ואקססוריז׳ לצד סחורה מעסקים אשר לא צלחו את 2020 100% מההכנסות סחורה זו היא להן בלבד.

בשעה 12:30 תתקיים הופעה על גג הקפה: הזאבות באות!

ההופעה הראשונה שבוטלה באביב הקודם הייתה של הזאבות ולכן באוזןבר מרגישים נכון לפתוח את העונה איתן. שלא תהיה חוסר הבנה – האוזןבר עבר טלטלה רצינית שלא תשכח לעולם – עם זאת למשך הופעה אחת יהיה נעים לעצום עיניים ולדמיין שכל זה היה רק חלום רע. להקת "הזאבות" הן – יפעת בלסיאנו, טליה ישי, מורן (מוריס) ורוני שפר, אשר גם עליהן עברה שנה לא שגרתית כאשר ממש אחרי השקת אלבום הבכורה שלהן ״ארץ שטוחה״ במועדון בארבי נסגר עולם התרבות. צפו להופעה רווית אמוציות- זעם, כעס אהבה ושלום\

במוצ"ש בשעה 20:00 יופיע אורן ברזילי עם סולו אקוסטי (בתשלום) ובשעה 22:00 יתקיים מופע רצף משולש עם יסמין רביב, ענת מלמד ו- bijoux. האוזןבר מארח מארח שלוש מהמוזיקאיות המעניינות בסצנת האינדי של תל אביב. הכניסה חופשית,  מותנית בהצגת התו הירוק או תעודת התחסנות, האוזן רשאית להכניס עד 110 אנשים למועדון. כך שכל הקודם.ת זוכים.ות. שימו לב יתכן ויוצבו במקביל מסכים בקפה אוזן עבור הקהל שלא יספיק להיכנס. תגיעו, תנו חמצן לעולם התרבות העצמאי!!!

עדיין נותרו כרטיסים בודדים להופעה של טברנק הערב, לחצו כאן.

עדיין נותרו כרטיסים בודדים להופעה של אורן ברזילי במוצ"ש, לחצו כאן.

כרטיסים לשאר המופעים בהמשך החודש והלאה – כאן.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: