פס קול שבועי
כולל וידאו

להתראות נעורים שלום אהבה – מהדורת הדה-לוקס

האלבום השביעי של להקת משינה "להתראות נעורים שלום אהבה" יוצא בגרסת דה-לוקס רי-מאסטר עם תשורות נוספות, סיבה למסיבה

"להתראות נעורים שלום אהבה", אלבומה השביעי של הלהקה ייצא בשנת 95 ונחשב לאחד מהאלבומים המצליחים והמוערכים בישראל. הוא כולל את שיר הנושא האגדי "להתראות נעורים שלום אהבה" והשירים: "את לא כמו כולם, בן המלך, תחזור תחזור.

האלבום שהגיע למעמד של אלבום זהב בתוך זמן קצר, הפך לאבן דרך במוזיקה הישראלית ושירי האלבום נהפכו במהרה ללהיטים.
השנה האלבום חוגג 25 שנה ולרגל החגיגות יוצאת מהדורת דלוקס לאלבום, המהדורה כוללת את האלבום המקורי לאחר שעבר ריי מאסטרינג (מהערוצים המקוריים) + אלבום רימקסים שכולל 6 רימיקסים שהפיק רע מוכיח מהערוצים המקוריים של שירי האלבום.

בנוסף למהדורת הדלוקס, האלבום המקורי יוצא גם במהדורות ויניל, המכירה המוקדמת לעותקי הויניל נפתחה לפני כשבועיים וכל העותקים נמכרו בתוך פחות מ 24 שעות. החגיגה נפתחה כזכור עם שחרור וידאו מימי ההקלטות המקוריות של האלבום.

כך יובל בנאי על הגרסה המשודרגת והמשודרגת –  "כשאני שומע שוב את האלבום הזה אחרי 25 שנה אני מבין איזה דבר חזק זה לחיות את הרגע להסתכל לו בעינים ולא לפחד שהוא יעבור . בעיני להתראות נעורים שלום אהבה הוא אחד מהשיאים של הביחד שלנו"

לכבוד חגיגה המוזיקלית יוצא גם קליפ לגירסת הרימיקס לשיר "להתראות נעורים שלום אהבה" שהפיק רע מוכיח. עובדת בונוס: בגירסת הרימיקס יש ערוץ שירה שלם של להקת ללדין שלא נכנס במלואו לשיר המקורי ואפשר לשמוע אותו בקטע שמצורף.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: