קליפים חדשים

שלומי ברכה – ילד טוב

ילד טוב הוא שיר חדש של שלומי ברכה, האזינו

ארבע שנים לאחר יציאת אלבומו השני – "מאדים ומחוויר", משיק הבוקר המוזיקאי והיוצר שלומי ברכה (משינה) שיר חדש – "ילד טוב" שאת מילותיו ולחנו הוא כתב ויצר בהפקתם המוזיקלית של אייל ליאון קצב ורועי אביטל. השיר הוא זיקוק רגשותיו של שלומי כאב לנער מתבגר וההתבוננות שלו איך הילד הקטן כבר צומח להיות איש.

כך שלומי ברכה על השיר החדש – "בוקר אחד, כשראיתי את הבן שלי, רועי, עומד מול דלת הכניסה של הבית, שנייה לפני שהוא יוצא החוצה לעולם, על פניו זקן נעורים דליל ושפם אוורירי, ופתאום הרגשתי צביטה בלב איך הנער הפך לגבר והוא בכלל עדיין ילד, ובאותו רגע נכתב השיר. לאחר שנולד השיר לקחתי אותו לאולפן של אייל קצב ויחד עם רועי אביטל ישבנו שלושתנו והעלינו רעיונות לעיבוד שנתפרו מסביב לשירה. אייל ורועי עשו לזה מיקס. מקווה שתיהנו!"

על הקליפ אחראי יאיר אלדר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: