קליפים חדשים

רבקה זהר – לשמוע את הלב

לקראת אלבום חדש משיקה רבקה זהר את השיר - לשמוע את הלב, צפו

כשהיא מציינת יובל שנים כזמרת ויוצרת עושה רבקה זהר את דרכה לאלבום חדש ומשחררת שיר ראשון מתוכו – "לשמוע את הלב" שאת מילותיו כתבה הפזמונאית שחר הדר ואת הלחן כתבו יחדיו לירון בן שמעון ועמרי קסטן בהפקתו המוזיקלית של אודי תורג'מן.

כך רבקה על השיר החדש – "בסינגל חדש, הראשון מתוך אלבום חדש. אני פוגשת באודי תורג'מן במסגרת הפרויקט שלו "החדר הסודי". לכאורה לשיר אחד. ומהרגע הראשון מתפתחת זיקה בינינו. ובמשך כשנה מניבה פרי של כעשרה שירים. ותחת ההשראה והכישרון של אודי תורג'מן, בתכנים, בלחנים, בהפקה המוסיקלית, נישאים השירים והזמרה לגבהים חדשים."

כך הדר על השיר שאת מילותיו היא כתבה  – "את ״לשמוע את הלב״ כתבתי בנשימה אחת, בלי להרים את העט מהדף, מן פרץ של מילים שעלה מתוכי, כמו בכי. ולי בכלל נדמה שהשיר הזה נכתב לגמרי בשביל רבקה, שיר שמספר אותה כמו שאני חווה אותה – אישה חזקה ועמוקה, מלאת עוצמה ויופי."

על הקליפ אחראי עומר בורין

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: