קליפים חדשים

ליאורה יצחק – סרט ורוד

השיר סרט ורוד של ליאורה יצחק הוא מבט נשי מלא בהעצמה, תקווה וביטחון. צפו

הזמרת ליאורה יצחק ממשיכה לעבוד על אלבום הבכורה שלה ומשיקה היום את השיר "סרט ורוד" אשר נכתב והולחן בידי הראל סנדרוסי וזהר אלדר בהפקה מוזיקלית של דור דקל וגיא קחלון. בשיר החדש, אשר אף יוצא במיוחד ביום האם\המשפחה\האהבה\ וולנטיין כפי שמשמעותו השתנתה במהלך השנים, מגישה ליאורה מסר של העצמה, נחישות וביטחון, עם נרטיב המבקש מעבר לכל אותם גברים שהכירה בעבר והקשר עימם לא צלח כך מילות השיר פונות אל המאזינה במסר מלא בתקווה ומבט חיובי על החיים שברגע המתאים יגיע בן הזוג הנכון. את המסר עוטפת מלודיה המשלבת מעל שירת הפזמון טעמים אתניים מהודו הרחוקה לצד מקצב פופ עכשווי מקומי.

כך ליאורה עם יציאתו של השיר והקליפ – "בחרתי להוציא את השיר ביום האהבה הבינלאומי כדי לשלוח אהבה וחיזוק לכל הרווקות באשר הן ולגרום להן לראות את המציאות דרך השיר הזה והעיניים שלי. אני מרגישה ש"סרט ורוד" זה הלב שלי. השיר הזה הוא מתנה בשבילי שאני רוצה לחלוק אותה עם העולם. כששמעתי אותו בפעם הראשונה הצלחתי לראות בו את העבר, ההווה והעתיד שלי. אחרי החזרה שלי לארץ מהודו לקח זמן עד שמצאתי את בחיר ליבי, מי שהיום בעלי ואבי הילדות שלי. באותה התקופה יכולתי בקלות ליפול למקום של רחמים עצמיים וכאב, אבל בחרתי לתת ביטוי רק לרגשות חיוביים בחיים שלי. להמשיך להאמין ולחכות".

את הקליפ בו מככבות לצידה של ליאורה בנותיה יצר רז הלווינג.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: