קליפים חדשים

יאן זלקה ואושר סקורצרו – אם תרצי

יאן זלקה ואושר סקורצרו מבצעים גרסת מחווה לשיר של חנן בן ארי "אם תרצי" ב- 17 סגנונות שונים, צפו

יאן זלקה הוא מוזיקאי, גיטריסט, זמר, מעבד, מפיק, טכנאי מיקס וכל מה שתבקשו החי בתל אביב, אושר סקורצו שרתה בלהקת חיל האוויר בצה"ל וכעת היא מצטרפת ליאן בביצוע גרסאות מחווה מיוחדות לשירים שונים. הפעם לקחו השניים את שירו של חנן בן ארי "אם תרצי" אשר הוכתר כשיר הכי מושמע בתחנות הרדיו בישראל בשנת 2020 ואפילו זכה לגרסה בשפה הרוסית מפיו של הזמר היהודי רוסי מקסים ליאונידוב.

האתגר של יאן ואושר היה לשבץ בתוך קצת פחות משלוש דקות, הזמן המקורי של השיר, 17 גרסאות מחווה בסגנונות על פי האמנים שהם ביקשו לחקות. התוצאה מעולה. מי בדמויות? – חנן בן ארי, החלונות הגבוהים, Walkways, עומר אדם, שלמה ארצי, משינה, מרגי, מאיר בנאי, אליעד, הבנות נחמה, שרית חדד, שירי מימון, הכבש השישה עשר, הכל עובר חביבי, נועה קירל, להקת חיל האוויר, מתי כספי.

כך יאן על התרגיל המוזיקלי שלו ושל אושר  – "כשיש לך 17 רעיונות לקאבר ואתה לא יודע איזה מהם לבחור, תעשה את כולם. הנה "אם תרצי" של חנן בן ארי, אבל בביצוע של 17 אמנים ישראלים 🙂 אושר סקורצרו כתמיד הצטרפה אלי, בכמה דמויות שקשה לי להאמין שיצאו מהפה שלה."

לגרסה המקורית

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: