קליפים חדשים

Sun Tailor – Losing Days

ארנון נאור, אקא Sun Tailor, משיק שיר חדש - Losing Days

אחד מנסיכי האינדי המקומיים, ארנון נאור המוכר בטייטל הבימתי – Sun Tailor משיק בסוף השבוע שיר חדש – Losing Days שאת מילותיו ולחנו הוא כתב בעת ששהה בברלין לפני הרבה זמן וכעת הוא מרגיש שהגיע העת לשחררו. השיר עוסק באיבוד המגע תוך כדי ההתמכרות למסכים. הימים הנוכחים עם התסכול והמחשבות מהווים את הזמן הנכון כדי לחבר את המאזינים אל אותן מחשבות שארנון העלה כשיר כבר אז, כאילו והתקופה הנוכחית נתפרה במיוחד. השיר גם מהווה מעין סנונית להתוויה החדשה שהוא יוצר בסלוגן  Beats & Suns, המובילה לשינויים במבנה היצירה המוזיקלית שלו. על הקליפ אחראי אביעד פוקס.

כך ארנון על השיר עם צאתו – "ניסיתי להתלות באהבה למרחקים ארוכים וחשבתי על כל הימים שאיבדנו. כתבתי את השיר לפני המגיפה, הרבה לפני שכולנו התרגלנו לחיים למרחקים ארוכים הללו. אני חש שזו העת הנכונה לשתף את השיר, תודה לכל מי שגרם לזה לקרות."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: