קליפים חדשים

בר צברי – חדרה

בר צברי בשיר הלל לעיר ילדותו – "חדרה" בדרך לאלבום "רוקנ'רול בצהריים"

שבע שנים מאז אלבום הבכורה "עכשיו" וארבעה חודשים מאז הלהיט ששבר את הרשת "ג'וני" חוזר בר צברי עם שיר חדש בדרכו לאלבום נוסף בשם "רוקנ'רול בצהריים", השיר "חדרה" כשמו כן הוא – חוויות ילדות ומילות הלל לעיר ילדותו. את המילים והלחן כתב צברי יחד עם עדי לוי בהפקה מוזיקלית משותפת עם רון בקאל. הפעם השיר מלווה בקליפ ללא אנימציות ובו מככב צברי בדמותו כאשר את מירב העשייה יש לזקוף לזכותו של אבי מצליח. השאלה כעת היא – האם השיר החדש יחזור על ההצלחה של "ג'וני"? למאזינים הפתרונים.

כך בר צברי מיד עם שחרורו של השיר – "השיר הבא נולד מרצון פשוט לצאת לשתות בירה (עוד כשהיה מותר) רק שכל מי שחייגתי אליו היה חצי רדום או ג׳וני שלא מוכן לצאת באמצע שבוע. אז אני רוצה להודות לכל החברים שביאסו אותי באותו הלילה, יצא מזה שיר! שברתי תראש הרבה זמן איזה שיר להוציא אחרי ג׳וני. הבנתי שלא יכול להיות יותר אמיתי משיר על העיר בה גדלתי. ״בר צברי-חדרה״ סינגל שני מהאלבום ״רוקנ׳רול בצהריים״. תהיו מתוקים ותפיצו את הבשורה ✌🏽☺️ בע״ה נעשה ונצליח"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: