קליפים חדשים

ואלרי חמאתי – שופטאק

הכוכבת החדשה של הזמר הימתיכוני - ואלרי חמאתי בשיר – שופטאק, צפו

הזמרת ואלרי חמאתי בת 21 ילידת יפו החלה את מסלולה בעולם התרבות בהרכב המחול והשירה מיומנה, כחלק ממסלול לימודיה היא הגיעה לבית הספר "רימון" לקורס מוסיקה פשוט ומשם נשאבה פנימה וסיימה מסלול דו שנתי אשר במסגרתו זכתה במקום שלישי בתחרות "שירימון".

את שירה הראשון – "שופטאק" יצרו ביחד הכותב והמלחין חגי אוזן מי שעומד מאחורי הצלחתה של הזמרת נסרין קאדרי עם שורת להיטים ביניהם "אלבי מעאק", "חאייתי", ו"בנאדיק", ואלירן אביטל שכתב והלחין את היצירות "למה לך" של שרית חדד, "קרוב אליך" של עומר אדם ועוד. השיר הטרי הוא שיר אהבה דו לשוני – עברית וערבית משולבות בו הנרטיב הוא התגברות על הקשיים בדרך לאהבה גדולה.

בהאזנה ראשונה לשיר כבר ניתן לזהות הן את איכות קולה של ולארי והן את נוכחותה הבימתית, שני גורמים שיכולים בקלות להובילה להיות מה שקרוי "הדבר הבא" בסצנת המוזיקה הימתיכונית בארצנו ואולי אף מעבר לכך..

על הקליפ אחראי הבמאי והצלם אבי בן זקן.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: