פס קול שבועי
כולל וידאו

מירי מסיקה – אוקיינוס

מירי מסיקה פותחת שנה חדשה עם אלבום חדש – "אוקיינוס" להיטים מוכרים לצד שירים חדשים, כולל שיתופי פעולה. האזנה.

15 שנה  מאז יצאה הזמרת והיוצרת מירי מסיקה לדרכה בעולם הצלילים הישראלי אותו היא כבשה ללא ספק, ואחרי 6 אלבומי אולפן היא פותחת את השנה האזרחית החדשה עם אלבום אולפן חדש – "אוקיינוס" הכולל 11 שירים, מתוכם 8 שירים מוכרים שכבר הפכו ללהיטים אהובים – שיר הנושא "אוקיינוס", "כמה כמה" ו"חוה" שנכתבו בידי מירי עצמה, "בכרם תימן" על פי מילותיו של המשורר נתן אלתרמן, "מפחד עלייך" בביצוע יחד עם ארז שרון "איזי" לפי מילותיה של שחף וולמן,  "משה" שביצעה עם הזמרת והיוצרת נרקיס, "יש לך אותך" שביצעה עם מיקה משה לפי מילותיה של הודיה חיוט. שיר נוסף בו נוצר שיתוף פעולה הוא – "אמא" שכתב הפזמונאי אליה רוסיליו במסגרת הפרויקט האישי שלו – "המחברת של איליה" – פרויקט מוזיקה בעזרתו אליה מספר בדרכו הייחודית על חוויות חייו מזווית הראיה שלו.

אל השירים הללו ושיתופי הפעולה המעניינים מתווספים עוד 3 שירים חדשים, הראשון הוא השיר "מרק צח" אשר נכתב בידי דקלה ומלווה בנגינת הקמנצ'ה של מארק אליהו, נבחר אף להוביל את השקת האלבום כשהוא מלווה בקליפ בבימויה של איה זך.  שיר נוסף שנכתב אף הוא בידי אליה רוסיליו הוא "משיח". את האלבום סוגר שיר נוסף שנכתב בידי מירי – "לא יודעת להיפרד".

על מלאכת העיבוד וההפקה המוזיקלית חברו יחדיו הצמד רוני בראון ואיתי צוק שיצרו קו מאחד לסגנונה המוזיקלי של מסיקה, המגישה באלבום החדש פס קול בשל, בוגר ופונה לשלל גווני מאזינים, במיוחד עשרות אלפי מעריציה ומעריצותיה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: