פס קול שבועי
כולל וידאו

צו השעה – חלק שלישי

חלקו השלישי של האלבום בסדרה החדשה בה משתתפים עשרות אמנים ישראלים יוצא לאור, את תשומת הלב גונב בר צברי עם מחווה לאבנר גדסי,האזינו

במסגרת "צו השעה", הפרויקט המוזיקלי ביוזמת ומימון קרן נכט בראשות עו"ד ענבר נכט כחלק מתהתמיכה בעולם התרבות, הקליטו 80 אמנים ישראלים – בהרכבים שונים – גרסאות חדשות ל-50 קלאסיקות של המוזיקה הישראלית – מקשת רחבה של סגנונות. בפרויקט, מועסקים בסך הכל למעלה מ-700 אנשי מוזיקה – זמרים, נגנים, מפיקים, אנשי סאונד ועוד.

הפנינה המזרחית בחלקו השלישי והאחרון (?) של פרויקט צו השעה הוא ביצועו של הזמר והיוצר בר צברי לשירו המיתולוגי של אבנר גדסי "מנגן ושר" בהפקתו המוזיקלית של דודו טסה, לפני כחודש נחשף כי צברי אשר "שבר את הרשת" עם הלהיט "ג'וני",  אמור להתלהק לסדרה טלויזיונית חדשה שתענה לשם "מנגן ושר" ותעסוק בסיפורו של צעיר שחולם להיות זמר מזרחי אבל בינתיים עובד באולם אירועים. לצידו של בר ישחקו קים אור אזולאי בתור אחותו, ששון גבאי, איציק כהן, ג'וי ריגר ודפנה דקל.

הגרסה של אבנר גדסי (עם האחיות חיים – A-wa)

 

עד עתה יצאו שני חלקים מתוך האלבום בסדרה, צו השעה 1 וצו השעה 2. הבוקר כאמור יצא לאור החלק השלישי בסדרה, הכולל 14 שירים, לחצו להאזנה.

בחלקו השלישי של האלבום משתתפים  – יעקב שווקי, משה פרץ, בניה ברבי, דניאל זמיר, ארקדי דוכין, נופר סאלמן, לינט, פרקת אלנור, אלי לוזון, גיא מזיג, גל דה פז, רותם כהן, קובי אפללו, ערן צור, אפרת בן צור, גלי עטרי, כרקוקלי, רמי פורטיס, נועם בנאי, לאה שבת, בר צברי, אסתר עופרים, יוני רכטר, תמיר בר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: