חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

מודל מתחמי תרבות ירוקים

בפגישה בין שר התרבות והספורט ושר הבריאות נדון מודל מתחמי תרבות ירוקים, כל הפרטים

במהלך פגישה שהתקיימה היום לבקשתו של שר התרבות והספורט חילי טרופר עם שר הבריאות יולי אדלשטיין, הוחלט כי לאחר תחילת מבצע החיסונים הנרחב, יקודם מודל מתחמי תרבות ירוקים אשר יוכל להתחיל לפעול בהתאם למצב התחלואה ולאור קצב התקדמות החיסונים. כמו כן תיבחן אפשרות להתחיל ניסוי למודל עוד קודם לכן.

בפגישה בה נכחו גם פרויקטור הקורונה נחמן אש וראש שירותי בריאות הציבור שרון אלרעי-פרייס, סוכם כי עולם התרבות יהיה מהראשונים שיעבוד במודל של כניסה למי שיחזיק בדרכון ירוק ועיתוי הפעלתו המדויק יקבע בהמשך ועל פי מצב התחלואה.

התכנית תופעל על בסיס המתווה הקפדני שהוגש על ידי משרד התרבות והספורט ובזמן הקרוב יסוכם סופית בין המשרדים.

כזכור חשפנו בתחילת החודש כאן באתר את תוכניתו של דר' רוני גמזו וצוות בי"ח איכילוב במסגרת מודל "מגן לחיים" הכולל בין היתר מערך בדיקות מהירות בכניסה למתחמי הופעות, בנוסף לדיווח אודות הניסוי שהתקיים בברצלונה, ספרד לביצוע בפועל של בדיקות מהירות בכניסה למועדון הופעות.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: