חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

במועדון בארבי מכריזים על החזר כספי הכרטיסים

בהודעה שיצאה הבוקר מטעם מועדון הרוק התל אביבי הובהר כי הם ממשיכים בתהליך מסודר של החזרת כספי הכרטיסים שנרכשו להופעות שבוטלו בשל המגיפה, כל הפרטים.

זו לשון ההודעה שיצאה לפני זמן קצר מטעם מועדון בארבי, מועדון הרוק התל אביבי הוותיק – "זיכויים להופעות שלא ישובצו בזמן הקרוב יתבצעו אוטומטית לכרטיס האשראי שלך! (אנא בדקו בפירוט האשראי ולא בפירוט הבנק) הודעות ישלחו לרוכשים בעת ביצוע הזיכוי, אנא היאזרו בסבלנות. לגבי יתר המופעים  לכשנדע על תאריך פתיחת המקום, נזיז את ההופעות לתאריכים חלופיים ונעדכן את כל הרוכשים בהתאם. זיכוי לרוכשים בכרטיס דיירקט לא ניתן לבצע בשלב זה, נפתור את הכל ברגע שנחזור לפעילות !

*זיכויים בוצעו למופעים: בלטהזר, טנקס אנד דה בנקס, טייקו, סופי טאקר, ביג טיפ, בנזין, BBNO, דף צונקי, איילו, עומר מושקוביץ, דרטי פליי, ריף כהן, הילה רוח, גיא מזיג, הפיל הכחול, דבשות, דורון רפאלי, ישי ריבו, גורי אלפי, כנסיית השכל, תקווה 6, נינט, תומר יוסף, קוסטה, מוניקה סקס (רשימה מתעדכנת ) – מומלץ לבדוק בפירוט האשראי שלך!

מודים לכם על התמיכה ועל סבלנות אין קץ 🙏 *ע"פ הנחיית הממשלה לצערנו נאסר עלינו לקיים הופעות כרגע! *המקום והמשרד סגורים עד להודעה חדשה! מתים לחזור  – בארבי"

כזכור, שאול מזרחי, מנהל ובעל המועדון, חשף לפני מספר ימים בפני ציבור הצופים את הסיפור מאחורי ההחלטה לפתוח בשביתת רעב ליד בית ראש הממשלה בעקבות ההחלטה לסגור את המועדונים. בשיחה עם שאול הבוקר הוא מסר כי למעשה תהליך החזרת הכסף לרוכשי הכרטיסים להופעות שבוטלו החל כבר בחודש מאי האחרון, ההחזר החל מיד עם ההופעות הבינלאומיות שבוטלו ובהמשך החל תהליך מקביל להופעות המקומיות תוך תקווה כי הן יחזרו, משלא קרה כך, תהליך ההחזרה המשיך.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: