כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

בילי אייליש מבטלת ומחזירה כסף

הכוכבת הצעירה הודיעה אמש כי החליטה באופן סופי לבטל את סבב ההופעות המתוכנן שהוקפא והודיעה כי רוכשי הכרטיסים יקבלו את כספם בחזרה – "הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות עבור כולם הוא להחזיר את הכסף לידיכם ברגע שנוכל ".

כזכור הכוכבת הצעירה הכריזה על יציאה לסבב הופעות "Where Do We Go? World Tour" לקידום אלבום הבכורה שלה, שיתקיימו בשנת 2020, אולם אחרי קיומן של שלוש הופעות בסך הכל, בעקבות פריצת מגיפת הקורונה היא הודיעה בחודש מרץ האחרון על הקפאת הסבב. כעת, לקראת סוף שנת 2020, כאשר האופק טרם התבהר הודיעה הזמרת כי היא החליטה לבטל לחלוטין את כל הסבב שתוכנן ולהחזיר את הכסף לרוכשי הכרטיסים. בכך הופכת אייליש לאמנית הבינלאומית הראשונה שמבטלת לחלוטין תוכניות שהוקפאו או נדחו

הזמרת פרסמה בחשבון הטוויטר שלה על החלטתה לבטל הכל והוסיפה כי "ניסינו לבחון כמה שיותר תרחישים שונים לסיבוב ההופעות, אך אף אחד מהם אינו אפשרי, ולמרות שאני יודעת שכל כך הרבה מכם רוצים להחזיק את הכרטיסים ואת כרטיסי ה- VIP שלכם, הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות עבור כולם להחזיר לכם את הכסף ברגע שנוכל. "

אין ספק שמדובר בהחלטה אמיצה ויוצאת דופן כאשר מדובר בסבב הופעות בסדר הגודל שתוכנן על כל הלוגיסטיקה המעורבת וכמות העובדים מסביב לכך, חלק ניכר מכספי הכרטיסים כבר הושקע מראש בהוצאות הצפויות, כזכור, אמנים רבים אחרים הודיעו בתחילת המגיפה כי ההופעות שנקבו הוקפאו או נדחו לשנת 2021. כעת נותר לראות האם ההחלטה של אייליש תוביל לגל החזרים כספיים גדול.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: