קליפים חדשים

יעל את מגזימה – אור

יעל בורנשטיין משיקה שיר חדש בדרך לאלבום בכורה, צפו בקליפ

אחרי שורת גרסאות מחווה לאמנים מקומיים ושיריהם משיקה היום יעל בורשטיין או בשמה הבימתי "יעל את מגזימה", מוזיקאית, יוצרת, ראפרית, שיר חדש העונה לשם "אור" בדרך לאלבום בכורה. השיר שנכתב, הולחן ומבוצע בידי יעל הופק מוזיקלית על ידי ניב אופיר. בשיר החדש נוגעת יעל בסיכומה של תקופת קשר אינטימי עם בחור שהתגלה כטיפוס אלים, את שורות המילים היא משחררת את הסיפור בית בית…

כך יעל על השיר החדש – "אור נכתב מתוך חוויה טראומטית שחוויתי במערכת יחסים קצרה ואינטנסיבית. הכרתי בחור שעל פי כל הקריטריונים היה בחור מדהים, מלח הארץ. אבל בפועל היה בחור אלים וכופה. אחרי האירוע המדובר התמודדתי עם סיוטים וחרדות, ובאופן כללי הרגשתי שעברתי בעקבות ההיכרות שלנו משהו שלא עוזב אותי. כשהתעוררה תנועת Me Too, ארגון "אחת מתוך אחת" יצר מאגר שמות של תוקפים שעובד כך שאם שתי נשים הזינו שם של תוקף כלשהו במאגר, הן יקבלו הודעה עם הפרטים אחת של השנייה. שם הבנתי שזאת לא אני שצריכה לפחד להיתקל בו, אלא בדיוק להפך, הוא זה שצריך לפחד מהמעשים שלו שיכולים לרדוף אותו בדרכו אל העתיד המזהיר שמחכה לו, וכל התחושה שלי לגבי מה שהיה השתנתה."

על הקליפ אחראים יאיר מזר ושגיב אברמוב ומככבת בו זוהר וסילויצקי, בלוגרית ומשפיענית רשת בתחום הבודי – פוזיטיב.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: