קליפים חדשים

דורון רפאלי – עצור

מאבקו של דורון רפאלי ב"מחלה" הוביל לשיר וקליפ - עצור

יותר משמונה חודשים חלפו מאז השיק את אלבומו "המפתח". כעת לוקח דורון רפאלי, המתופף והמוזיקאי שהקים את הרכב המתופפים "טררם" את אחד משירי האלבום – "עצור" ומ גיש אותו במעטפת קליפ. הסיפור מאחורי השיר הואסיפורו האישי כמו סיפורן של אמו ואחותו. דורון קיבל ביום אחד את הבשורה שיש לו סרטן. זמן קצר אח"כ התבשרה אימו של דורון שיש לה גידול סרטני וכמה חודשים אח"כ גם אחותו עדי אובחנה עם סרטן. בתקופה קצרה יחסית נחתה על השלושה התמודדות הישרדותית מורכבת ומאתגרת. ההתמודדות הזו הובילה בהמשך לכתיבת שירי האלבום. בשיר "עצור" עוסק הנרטיב בחייו של מוסכניק בשם שמחה שמדבר בלי הפסקה וממטיר "מחמאות". הוא מייצג את העיוורון של האנשים שמעדיפים לראות ש "הדשא של השכן תמיד יותר ירוק" ולא עוצרים להקשיב ולהבין שבין כל ה"יש" ו"יש", קיימות גם התמודדויות קשות וכואבות שנמצאות מתחת לפני הדברים.

סוף דבר – דורון כיום בריא חי ופורח (עד כמה שניתן כמוזיקאי בשנת 2020 המיותרת כל כך…), רק אמש עמד על הבמה בעצרת המחאה בכיכר רבין עם "טררם" וביצע את השיר הפותח של אלבומו – "תמרור".

כך דורון על השיר החדש – "היום יצא הקליפ המלא של השיר "עצור"! הדשא של השכן, לא תמיד יותר ירוק… אני החלמתי מהתודעה המחלישה הזאת וגם מהמחלה. צפו, תהנו ותעבירו לחברים ולקרובי משפחה שפגשו את המחלה. שתפו באהבה😘"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: