קליפים חדשים

טל רמון ואקו – תקליט שבור

שיתוף פעולה מעניין בין טל רמון לאקו, צפו בקליפ

לפני 8 שנים פגשתי בטל רמון לראשונה, כך כתבתי את התרשמותי – "מעבר לכל הדרמה והפרסום הכרוך במשפחה, מדובר במוסיקאי מצוין, שר נכון ובהטעמה, יודע לקחת את הפסנתר למחוזות שהוא חפץ בהם, אני מאמין שעוד נשמע עליו רבות בהמשך…" כעת הוא משחרר שיר חדש – "תקליט שבור", זהו השיר השלישי מתוך האלבום החדש  (השני) של טל רמון ( לפניו יצאו "עורב שחור" ו"עוד לא נגמר") והוא כולל אירוח של המוזיקאית והזמרת אקו המגיעה מעולמות מוזיקליים אחרים. בשיר החדש שנכתב והולחן בידי טל הוא נחשף כפי שלא ראינוהו מעולם, אמנם התוגה שורה עדיין על מנגינותיו וסגנונו המוזיקלי אך הפעם הוא לוקח את המאזין למעין מחול גם במישור המלודי והרתמי וגם בפן הויזואלי הנחתם עם אירוחה של אקו בספוקן ראפ היוצר דואט ביניהם.

שלוש שנים לאחר יציאת אלבום הבכורה של טל רמון "דמות", מגיע האלבום החדש "עוד לא נגמר". האלבום החדש יקח את המאזין לטיול במסע חייו של טל, הגשמת חלומות, אהבה, התמודדות עם האובדן בחייו, מערכות יחסים וחוויות שאסף לאורך הדרך. האלבום החדש מוקדש לאמו של טל, רונה רמון ז"ל. אלבום אשר מורכב מטקסטים חשופים מאוד הנעטפים בהפקה מוזיקלית עשירה ומדויקת של צח דרורי. כל האזנה לאלבום חושפת עוד רובד, עוד סיפור ועוד פיסה מהנפש של טל.

כך טל רמון על השיר החדש – "אנחנו פוגשים את עצמנו שוב ושוב לאורך החיים מול אותם אתגרים ,אותן הסיטואציות. כולנו לפעמים מרגישים תקועים בלופ, מנסים ללמוד מטעויות אבל הן מופיעות שוב ושוב. ״תקליט שבור״ מדבר על הרגע בו אתה מצליח לצאת מהקופסא, לשבור את הלופ ולהבין שאותם הרגעים הם הכי חזקים, הכי אמיתיים והכי זכורים"  

על הקליפ אחראי הבמאי ירין אהרונוף

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: