קליפים חדשים

נתן גושן ועדן בן זקן – חיים מאושרים

הדואט החדש של נתן גושן ועדן בן זקן לוקח את שניהם למחוזות אחרים, צפו קליפ

ספוקן וורד הוא שם המשחק בשיר החדש שנתן גושן כתב את מילותיו והלחין בהפקתו מוזיקלית של סתו ברגר. לכאורה המפגש בין שני כוכבי הזמר השרים סיפור על אהבה ולבטים עם כל הקשיים שבדרך, ההחלטות על ויתורים למען המטרה והיכן כל אחד מהם עומד. למעשה יש כאן מעבר לטקסטים והנרטיב, שינוי בתפיסה המוזיקלית הן של נתן והן של עדן. השיר אשר נפתח בספוקן וורד בואכה מחוזות הראפ מביא את הסיפור ישר כמו שיחה בין המספרת והמספר לבין צד ג', הדרך הזו יוצרת אמון בדברים המדוקלמים. רק בהמשכו של השיר מגיע המוטיב הים תיכוני לייט כאשר עדן שרה את הפזמון החוזר המעוטר בסלסול מרומז. אין ספק סתיו בגר יצר כאן הפקה מוזיקלית מצויינת והביא את שני הזמרים למקום אחר במשבצות הסגנונות והזרמים במוזיקה הישראלית. שאפו.

כך עדן זמן קצר לפני יציאת השיר – "השיר הזה משגע אותי 24/7 ואין מאושרת ממני לעשות תשיתוף פעולה המדהים הזה עם נתן גושן המוכשר ולצאת קצת לטייל בעולמות אחרים"

גם נתן על הדואט החדש – "אחת החוויות הכי טובות שהיו לי במוזיקה. עדן היא החיים."

על הקליפ היוצר רובד של אמינות נוספת בטקסט אחראי הבמאי דור אוחיון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: