חדשות הסצנהחדשות מקומיות

נעמי אלשיך הלכה לעולמה

נעמי אלשיך, מי שעמדה מאחורי אמנים כרמי וריטה קליינשטיין בלייבל המוזיקה הליקון, אשתו הראשונה של פבלו רוזנברג ואם ילדיו הבוגרים, הלכה לעולמה, בת 60.

נעמי אלשיך, אחת מעמודי התווך של חברת הליקון ומי שניהלה שורת אמנים חשובים כריטה ורמי קליינשטיין, עברי לידר וגיל וויין, הקימה את חברת ההופעות "הליקון כנען" יחד עם מיקי דה פז, הלכה לעולמה, היום הובאה למנוחת עולמים, בת 60 בלכתה. נעמי הייתה אשתו הראשונה של הזמר פבלו רוזנברג והיא אם ילדיו מיכאל, אף הוא זמר ועמליה.

פבלו רוזנברג נפרד מנעמי בפוסט ותצלום משותף – "נעמי אהובה שלי♥ כבר 28 שנים אנחנו הולכים יד ביד ולב אל לב בעולם שלנו.הקמנו את המשפחה שלנו יחד ואחרי 6 שנים קיבלנו מתנה גדולה: מיכאל ועמליה המקסימים!!! גם כשנפרדו דרכינו המשכנו להיות ביחד,יום יום- דקה דקה.לא רק עבור הילדים אלא עבור עצמינו.האהבה לא פסקה וההבנה והדיאלוג העמוק בינינו היה רק שלנו.משפחת רוזנברג הייתה המשפחה שלך,והינו גאים בך כבת משפחה.נומצ'ק שלנו. ביום שישי האחרון ישבנו במרפסת אצלי,ואמרת ששכחת להביא מתוקים לארוחה(כי זה היה התפקיד שלך הקבוע)אבל הרגעתי אותך שהכנתי פלאן עם דולסה דה לצ'ה. כמה ששמחתי שביקשת עוד!! שזה היה לך טעים!! חשבתי שהערב גם אכין לך קינוח,אבל הגורל קילקל את התוכנית.במקום זה נפרדנו ממך הבוקר. כמה עצוב.כמה קשוח.כמה בלתי נתפס. נוחי על משכבך בשלום. אני כבר כל כך מתגעגע💔"

View this post on Instagram

נעמי אהובה שלי♥ כבר 28 שנים אנחנו הולכים יד ביד ולב אל לב בעולם שלנו.הקמנו את המשפחה שלנו יחד ואחרי 6 שנים קיבלנו מתנה גדולה: מיכאל ועמליה המקסימים!!! גם כשנפרדו דרכינו המשכנו להיות ביחד,יום יום- דקה דקה.לא רק עבור הילדים אלא עבור עצמינו.האהבה לא פסקה וההבנה והדיאלוג העמוק בינינו היה רק שלנו.משפחת רוזנברג הייתה המשפחה שלך,והינו גאים בך כבת משפחה.נומצ'ק שלנו. ביום שישי האחרון ישבנו במרפסת אצלי,ואמרת ששכחת להביא מתוקים לארוחה(כי זה היה התפקיד שלך הקבוע)אבל הרגעתי אותך שהכנתי פלאן עם דולסה דה לצ'ה. כמה ששמחתי שביקשת עוד!!שזה היה לך טעים!! חשבתי שהערב גם אכין לך קינוח,אבל הגורל קילקל את התוכנית.במקום זה נפרדנו ממך הבוקר. כמה עצוב.כמה קשוח.כמה בלתי נתפס. נוחי על משכבך בשלום. אני כבר כל כך מתגעגע💔

A post shared by Pavlo Rosenberg (@pavlorosenberg) on

אשת התקשורת ומנהלת האמנים רונית ארבל ספדה אף היא לנעמי שהייתה חברתה – "נעמי אלשיך , חברה שלי ואחת הנשים המקסימות והמיוחדות בתעשיית המוזיקה מתה שלשום בנסיבות טרגיות . נעמי למי שפחות הכיר היתה המנהלת המיתולוגית של ריטה ורמי , עברי לידר ועוד אחרים והקימה יחד עם מיקי דה פז את חברת ההופעות הליקון כנען . תעשיית המוזיקה היא תעשיה אמוציונלית ואגרסיבית ולא פשוט לסלול בה דרך ולהמשיך להיות אהוב ומוערך. נעמי בדרכה המאד ייחודית הצליחה ולכן כל כך אהבו אותה . האמנים , המפיקים , השותפים לדרך וגם אנשי המדיה איתם באה במגע. השנים האחרונות היו עבורה אתגר אישי מתמשך . מי שהיה קרוב אליה היה שותף למאבק . שלשום היא ויתרה . הבוקר נקברה. בכל אחד מהאנשים שהיו שם בבית הקברות היא נגעה בדרכה שלה . וגם לאלה שבחרו לא להגיע נתנה את כל כולה. יהי זכרה ברוך."

הזמרת שרון חזיז נפרדה מנעמי – "היום נפרדנו בצנעה ובשקט ממך נעמקין אהובה . נזכרתי אתמול בפגישה הראשונה שלנו בשנת 94… ואיך הפגישה המקרית והקטנה הזאת שינתה לי לגמרי את החיים והפכה אותי מהר לבת משפחתך , לרעייה ואמא. זאת המתנה שלך בחיים שלי. לעולם לא נשכח והכאב בלתי נתפס. מקווה שאת במקום טוב ושלו עכשיו. נשמור לעד על אהובייך. 💔 ת.נ.צ.בה"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: