קליפים חדשים

שירי מימון ורד בנד – Let Me Down

שיתוף פעולה מפתיע בין שירי מימון ורד בנד המבקש להעביר את רוח התקופה, צפו בקליפ

שיתוף פעולה מפתיע בין הזמרת שירי מימון לבובה הפראית רד בנד (ארי פפר) בשיר המיטיב להעביר את התחושות של השנה החולפת ובלבד שלא ניסף אל תוך הכלום. את מילות השיר Let Me Down כתבו והלחינו במשותף מורן דוד, בר אגאי, ארי פפר בהפקה מוזיקלית של תומר בירן. הפעם רד נראה ונשמע רציני כפי שמעולם לא היה או חש. בלדת רגש מושלמת.

כך שירי על השיר החדש – "לכל שיר יש דרך, מסע. ואז הוא מקבל את הבית שלו, את הנשמה שלו, יוצא לאוויר העולם והוא כבר של כולנו. אני מתרגשת לחלוק איתכם את ״Let me down” – דואט מקורי עם האחד והיחיד – רד. שכשהצעתי לו להקליט איתי את השיר הוא כבר פינטז על הקליפ. הנה, זה שלכם. תהנו 

על הקליפ דייב שחר.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: