חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

פסטיבל הג'אז באילת נדחה לסוף נובמבר 2020

מארגני הפטיבל הודיעו כי הפסטיבל נדחה לסוף חודש נובמבר בשל אי הבהירות בנוגע למתווה קיום מופעים ואירועי תרבות, כל הפרטים

בהודעה שהוציאו מארגני פסטיבל הג'אז בים האדום באילת מתברר כי הפסטיבל שתוכנן להיערך בין התאריכים 12-14 בנובמבר, ידחה בשבועיים, זאת בשל אי הבהירות בנוגע למתווה קיום מופעים ואירועי תרבות.

על פי הודעת המארגנים הם עבדו במשך חודשים ארוכים על מנת להפיק את הפסטיבל ולהכין תוכנית האמנותית והם נחושים לקיימו גם תחת מגבלות בתפוסת הקהל מוגבלת ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

לדבריהם הפסטיבל יתקיים בתאריכים החדשים 26-28 בנובמבר 2020 ב"פארק הטרמינל" שיפתח במקומו של מתחם שדה התעופה הישן באילת ויחבר את האירוע קרוב יותר לעיר ולמלונות. את הפסטיבל ינהל השנה המוזיקאי יוסי פיין אשר שיחרר את ההצהרה הבאה – "זאת זכות גדולה ואני שמח ונרגש ועוד יותר מתרגש, כי השנה הנוכחית תוקדש כולה לאומנים ישראלים. יש לנו כל כך הרבה אומנים מעולים, הגיע הזמן להתגאות במה שיש, ויש הרבה. יהיה כיף גדול."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: