קליפים חדשים

אנה – תן לי מקום

גל בכר ושי יהונתן שגיא משחררים שיר נוסף תחת הטייטל האמנותי "אנה", השיר "תן לי מקום" מלווה בקליפ, צפו

אחרי שחשפנו את השיר "אביעד" של הצמד "אנה", הם משחררים שיר נוסף המלווה בקליפ אשר צולם בידי אבנר מאייר ובוים על ידי ליאור בלגזל.

כך שי על השיר החדש – "האמת שכתבתי את השיר מתוך מבט כזה על זוגיות ומקום בתוך זוגיות וכמה זה מאתגר למצוא מקום לעצמנו בעצמנו. מצד אחד מחפשים מקום מוגן ובן אדם שיהיה שם לצידנו ובו זמנית רוצים תמיד ( או לפחות אני) לאתגר את המקום הזה שהוא מופשט לחלוטין וחמקמק. אני חושב שהתקופה האחרונה עם כל הסגרים והאיום הלא ברור הזה על המרחב שלנו זה  החיבור בין השיר לתקופה. אני חושב שחיפשנו בדיוק לגעת בנושא הזה בצורה שתהיה ויזואלית קסומה, חופשיה ומופשטת, בצורה מסוימת אני חושב שיש בקליפ עיסוק מעניין בגוף, חומר, תנועה ומרחב שהם בעצם מה שכולנו בסופו של יום מתעסקים בו והשיר גם."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: