קליפים חדשים

Ice Hokku – Links

בדרך לאלבום EP חדש משחרר הצמד Ice Hokku את השיר והקליפ Links, צפו

הצמד Ice Hokku הם ג'וליה גרניטס ואנטון דימיטרייב, החיבור נוצר בשנת 2016 ברוסיה ופירוש שמו הוא תצרף בין הוקי קרח להייקו – שירה יפנית. השיר Links הוא הסנונית הראשונה מתוך אלבום שני בתצורת EP שיענה לשם BASICS, והוא מדבר על חמש חוויות במסע של אדם המחליט לעשות שינוי מוחלט בחייו. חלק מהשינוי הוא בעצם הגעתם לישראל.

שירי האלבום הוקלטו בנפרד ובחמש ערים שונות: ירושלים, תל אביב, רשל"צ, שער בנימין וסמרה שברוסיה. הם לא תוכננו לצאת יחד, אבל כשהם האזינו להם הם שמו לב שיש כאן סיפור שלם שכולל סאונד דומה ומתפתח ונרטיב שמחבר בין כל החלקים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: