חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מתופף להקת שפתיים אלי אוליאל הלך לעולמו

אלי המנוח נתן את השם שפתיים ללהקה, אמש הוא הלך לעולמו

אבל נפל על העיר שדרות, אלי אוליאל, אחיו של חיים מייסד להקת שפתיים ומי ששימש כמתופף בלהקה ואף נתן לה את שמה, הלך אמש לעולמו לאחר שסבל ממחלה קשה.

אלי הצטרף בשנת 1972 לאחיו חיים אוליאל כאשר הקימו יחדיו את להקת "המאה העשרים ואחת" שהתפרקה בשנת 1977, בתחילת שנות השמונים שב אלי והצטרף פעם נוספת לאחיו חיים כאשר זה הקים את להקת שפתיים שהחלה כלהקת אירועים בקרב העדה המרוקאית בדרום הארץ עם הזמר ארמנדו. כאמור אלי הוא זה שטבע את שם הלהקה.

בשנים האחרונות אסונות קשים פקדו את משפחת אוליאל לאחר מותו הטראגי של ניב המנוח, בנו של חיים, שאיבד גם את אחותו כרמלה המנוחה. הלוויתו של אלי תתקיים היום, יום חמישי 1.10.2020 בשעה 17:30 בבית העלמין בשדרות.

בשנת 2017 הופיעה חיים אוליאל עם הרכבו החדש בתדר בבית רומנו בתל אביב, אלי הצטרף למופע לצידו של המתופף השני, היינו שם לתעד…

מתוך המופע בתדר, אלי מאחורי חיים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: