קליפים חדשים

אליעד – השקט שלך

הזמר והיוצר אליעד נחום משתף פעולה עם המפיקים רון ביטון וירדן "ג'ורדי" פלג, צפו בקליפ

בתקופה בכלל לא סימפטית משיק אליעד נחום שיר חדש אותו כתב והלחין יחד עם המפקיים המוזיקלים רון ביטון וירדן "ג'ורדי" פלג, בשיר אומר הגבר לאהובתו את המשפט – "אחרי העצב עוד תבוא שמחה עלינו" המבהיר כי ככל הנראה המצב המזופת הכללי הוא האפרוריות המרחפת ברקע השיר עליה נתגבר…

בקיץ האחרון חגג אליעד הן את יום הולדתו ה- 30 ואת עובדת היות שירו "מסע" השיר הכי מושמע במהלך השנה החולפת.

כך אליעד על השיר החדש – "׳אחריי העצב עוד תבוא שמחה עלינו׳ כל אחד ואחת מאיתנו עובר מתישהו בחייו תקופה סוערת ולא ברורה. דווקא בתקופות האלה אנחנו נזכרים להעריך את הדברים הפשוטים ואת האנשים שתמיד נמצאים שם בשבילנו, השקט שלנו. מקווה שהשיר החדש ייחזק וירים אתכם הכי גבוה שאפשר. באהבה, אליעד ♥️"

על הקליפ אחראי אליעד עצמו כבמאי ואביב שילה הצלם. צפו בקליפ.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: