קליפים חדשים

עדי דואניס – מציאות מדומה

שירו העברי הראשון של עדי דואניס הוא מעין התבוננות על המצב, צפו בקליפ

 

עדי דואניס, מוזיקאי יוצר, עושה את דרכו לקראת אלבום ראשון בעברית אחרי שפעל תמיד בתחום השפה האנגלית, שירו הראשון "מציאות מדומה" מתבונן על החיים כעת בצילה של המגיפה וכל המעטפת ההזויה שבה אנחנו מצויים. השיר נכתב מתוך תסכול והזדהות על המצב במדינה עקב משבר הקורונה, ובפרט על העולם התרבות. השיר נכתב בימים הראשונים של החזרה לשגרה לאחר הגל הראשון לאחר הבנה כי עולם התרבות נשאר מאחור.

כך עדי עם יציאת השיר – "שנת 2020 מרגישה כמו חלום מוזר שלא נגמר, תחושה של מציאות אחרת, מציאות מדומה. בזמן שהחיים חוזרים לאט לאט להרגלם, עולם התרבות עדיין לא קם לתחייה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: