קליפים חדשים

אורית שחף – Screaming You

סינגל ראשון מתוך פרוייקט אישי של אורית שחף, סולנית "היהודים", צפו בקליפ

אורית שחף, טיטי בשבילכם\ן, סולנית להקת הרוק הכבד "היהודים" מבקשת לצאת בפרויקט סולו אישי, ומשחררת מתוכו את הסנונית הראשונה – Screaming You אשר נכתב על ידי יחד עם תום פטרובר, אורית הלחינה, עיבדה והפיקה מוזיקלית

כך אורית בעקבות יציאת השיר – "אהוביי, אני מתרגשת לשתף אתכם בפרוייקט שעבדתי עליו בזמן האחרון. לפני כשנתיים, נתקלתי בתוכנת מוסיקה מגניבה, וכשהתחלתי לעבוד עליה פשוט נשאבתי לתוכה. לא הצלחתי לקום מהכסא וכשסיימתי טרק אחד פשוט המשכתי לבא אחריו. כך קטע אחרי קטע התאהבתי ביצירה שפשוט נשפכה ממני. אני רגילה לעבוד בקבוצה והחוויה הזו הייתה מיוחדת עבורי ושונה. רק אני לבד עם התוכנה. על חלק מהקטעים הקלטתי שירה והשאר אינסטרומנטלים. בשיר "Screaming You" לקחתי את ערוץ השירה מתוך האלבום "יותר לא" והתחלתי לשחק סביבו. את הקליפ צילם הדי הבן שלי, וזו היתה חוויה מדהימה לעבוד וליצור יחד, אחד הרגעים המרגשים בחיי. תודה מיוחדת לציפי עוזיאל, אורן גבאי, דניאל ברכר, בן רובין, אבי מאור, אור ברנע והצוות, ולתום והדי האהובים שלי. אני מזמינה אתכם להיות חלק מהחוויה הזאת ולעקוב אחר עמוד הפרויקט אורית TT שחף. מקווה שתהנו ממנו כמו שאני נהניתי ליצור אותו. שלכם"

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: