קליפים חדשים

עומר מושקוביץ – עצות

עד שתוכל לחגוג את השקת האלבום משחררת עומר מושקוביץ קליפ נוסף, צפו

אחרי ששחררה את אלבום הבכורה שלה "נצטרף לעדר" ועדיין לא יכולה לקיים מופע השקה חגיגי בפני קהל כפי שהיא רוצה, מוציאה הבוקר עומר מושקוביץ קליפ לאחד משירי האלבום – עצות. באופן אישי אני חושב שזהו שיר מצויין, טקסט נוקב ובלתי מתחנף, עיבוד מוזיקלי מהסוג שאני אוהב במיוחד, והקליפ – חבל"ז!!!

כך עומר על השיר והקליפ – "לעשות את הקליפ הזה היה הרגע בו יצאתי מדיכאון הקורונה להבנה שאת כוח היצירה אף אחד לא יכול להרוג. התחברתי לאנשים הכי נכונים ומדהימים ובימים של ריחוק חברתי החלטנו ליצור את הדבר הכי לא מובן מאליו מבחינתי – ׳׳עצות׳׳׳ הקליפ הכי שאפתני שעשינו בחיים. לכן הוא נקרא כרגע ׳׳קליפ החיים׳׳. הקליפ הזה הזכיר לי שגם כשהכל מתרסק בחוץ – יש יצירה, יש אנשים עם כישרון ענק ושאפשר ביחד לעשות דברים מדהימים. תודה לכל האנשים המרהיבים שהתגייסו, שנתנו מזמנם, שכמעט ולא היו בחרדה מהתקהלויות ושהגשימו לי חלום וגרמו לי לאהוב את החיים שלי שוב כל כך…"

"…עוזר הפקה – יואל ממן .."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: