סיקור הופעות

נגה ארז ומרסדס בנד חנכו את הסצנה במגידו

דאבל פיצ'ר בקיבוץ עין השופט של היוצרת נגה ארז לצד הופעה של להקת מרסדס בנד סימנו את החזרה לחיים בהרי המנשה, רפורטז'ה - צפו במראות.

השנה לא התקיים כמנהגו פסטיבל "יערות מנשה", אולם את התשובה קיבלו חובבי המוזיקה בחבל המנשה ביציאתה לדרך של שורת הופעות על פי התו הסגול… המתחם המיוחד שנחנך בערב שישי בשדה ליד מרכז התרבות של המועצה האזורית מגידו בקיבוץ עין השופט הוכן מראש לעמידה בתנאי התו, מושבים, קפסולות וכל התנאים הנלווים על מנת לאפשר את קיומם של צמד המופעים באזור שצמא זמן רב לצלילים ושירים מעל במה בחיק הטבע. האירוע התקיים במסגרת סדרת הופעות "תחת כיפת השמיים".

מילת המפתח הראשונה בערב הייתה  – "סולד אאוט", אכן זה היה צפוי שכל הכרטיסים – קרוב לאלף יעופו בתוך זמן קצר.

רן יעקובוביץ. צילום ליאור כתר
רן יעקובוביץ. צילום ליאור כתר
אורי רוסו. צילום ליאור כתר
אורי רוסו. צילום ליאור כתר
נגה ארז. צילום ליאור כתר
נגה ארז. צילום ליאור כתר

את האירוע פתח המופע של נגה ארז אשר כזכור היא גם המופע שסגר את חלון הזמן  שהוקצב בתחילת הקיץ במועדון בארבי בתל אביב, אין ספק שהמופע ההוא והמופע הנוכחי הוכיחו פעם נוספת שנגה ארז היא מיוחדת בסוגה. כשהיא מלווה באורי רוסו והמתופף רן יעקובוביץ שהגיע במיוחד מברלין, היא פתחה את המופע עם השיר החדש – You so Done  והמשיכה עם שלל להיטים מרימים, המופע היווה אתגר של ממש כאשר הקהל מבקש בכל רגע נתון לקום ולרקוד ואילו נגה מבקשת להישאר לשבת ולנסות הפעם חוויה מסוג אחר…

גל תורן, מרסדס בנד. צילום ליאור כתר
גל תורן, מרסדס בנד. צילום ליאור כתר
מרסדס בנד. צילום ליאור כתר
מרסדס בנד. צילום ליאור כתר
מרסדס בנד. צילום ליאור כתר
מרסדס בנד. צילום ליאור כתר

בחלקו השני של הערב, כאשר את הבמה תפסו חברי להקת מרסדס בנד ונוגה ביקשה לרדת ולשבת על מנת לראות את המופע מאזור הקהל זה לא ממש צלח, המון מעריצים פשוט הקיפו אותה וביקשו להצטלם וממש היה צריך לחלץ אותה משם!

הצלחת הערב מובילה את המועצה האזורית לפתוח סדרת הופעות נוספת ביניהן דאבל פיצ'ר נוסף של רד בנד עם פול טראנק ויסמין מועלם, לקהל ה"מבוגר" יותר מופע של נורית גלרון, וכן הופעות של גבע אלון, שלום חנוך, רביד פלטוניק וברי סחרוף.

כרטיסים לכל המופעים ניתן לרכוש באתר התרבות של המועצה, שם מדווחים כי הם מתחילים גם בסדרת הופעות ואירועים בתוך המרכז תחת קורת הגג והמזגן… כנסו לבדוק – כאן.

על התצלומים – ליאור כתר המלך.

נגה ארז. צילום ליאור כתר
נגה ארז. צילום ליאור כתר

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: