חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

בירושלים מתכוננים להופעות קפסולה בכיכר ספרא

הושלמה הכשרת כיכר ספרא לקיום הופעות במתכונת ישיבה בקפסולות, פרויקט מוזיקלי הנוסף לפרויקט המשאיות המוזיקליות שכבר פועל ברחבי העיר, כל הפרטים.

בעקבות הנחיית משרד הבריאות לפיה ניתן לקיים אירועים במרחב הפתוח, החליטו בעיריית ירושלים להכשיר את כיכר ספרא בשל המבנה הארכיטקטוני המיוחד, לקיומן של הופעות חיות אל מול קפסולות שיכללו הושבה של 20 איש כל אחת, ההקמה מאפשרת אירוח של בין 500-600 איש. ביום ראשון 23 .08 יתקיימו הופעות של סטטיק ובן אל, בתאריך 25. 08 יתקיימו הופעות של נועה קירל.

הפרויקט המקומי הנו המשך לשני פרויקטים נוספים המבקשים להחיות את הפעילות בתחום הפנאי והתרבות – פרויקט ברסימנטוב להופעות ואירועי תרבות בשורת ברים ופאבים בעיר ולפרויקט נוסף – משאיות השמחה עם מיטב האמנים, במסגרתו מתקיימות הופעות חיות של אמנים ומוזיקאים מעל משאיות הנעות ברחבי השכונות בירושלים.

ההופעות הקרובות על גבי המשאיות יכללו את דני רובס, מוקי, נרקיס, עדן מאירי, שאנן סטריט ועוד.

קבלו הצצה למופע של כנסיית השכל על גבי משאית בשכונת קטמון הישנה לפני שבוע.

שימו לב ! גם באוגוסט רצוי לקחת סוודר קליל לשעות הלילה, ירושלים…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: