חדשות אינדיחדשות הסצנה
כולל וידאו

ספר האקורדים האלטרנטיבי

אקורדים ל- 40 שירים אלטרנטיביים שהושמעו בתוכניתה של חן ליטבק בתחנת הרדיו "הקצה" זמינים להורדה

תוכנית הרדיו "נקודת חן" החלה את דרכה בתחנת "קול הקמפוס" לפני כחמש שנים. לאחר שהתחנה נסגרה, התוכנית מצאה בית חדש ושבה לפעילות מלאה ברדיו הקצה לפני כשנה. התוכנית משודרת בימי ראשון אחת לשבועיים בפורמט של מגזין מוזיקה מקומית עם אורחים מסצנת האינדי הישראלית בהגשתה ועריכתה של חן ליטבק.

לכבוד חגיגות שנה לשידורי התוכנית ברדיו הקצה, מושק ספר האקורדים האלטרנטיבי שמורכב משירים של האמנים שהתארחו בתוכנית בשנה האחרונה, רשימת המשתתפים (לפי סדר א-ב): אולי דנון , ביטניק , ברוסי , גיאגיא , גלי אלון , דניאל רובין , המסך הלבן , חלב אב , חשש אמיתי , טל אורן , מאור אלוש , סוס מביט , עבודה זמנית , עדי שחם , עומר מושקוביץ , פוטו מריאנה , קובארי , קיקי מלינקי , רחל ירון , רננה נאמן , BĘÃTFÓØT , Nomke , Pattie

העבודה על הספר הייתה בשיתוף פעולה מלא מול האמנים, שהעבירו את מילות השירים והאקורדים, הוא כולל 40 שירים של 23 אמנים במגוון של ז'אנרים מוזיקליים ורמות קושי שונות, שאפשר לנגן ולשמוע בכל עת ומקום – אם זה בסלון מול המחשב או במדורה מול הטלפון הנייד.

לחצו להורדת הספר.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: